Prezrite si náš kompletný sortiment v našom E-shope

O nás

Bratislavská 1016, 911 05 Trenčín
tel./fax: +421 32 743 1227 / +421 32 743 8028 / mobil: +421 905 566 809
e-mail: nabytok@centromobili.sk / www.centromobili.sk

CENTRO MOBILI s.r.o Trenčín je spoločnosť, ktorá je tu pre Vás od roku 1992. Od svojho vzniku sa zameriavame na dovoz a predaj kvalitného talianskeho nábytku a bytových doplnkov.
 Nájdete u nás štýlový rustikálny, klasický a moderný dizajnový nábytok od renomovaných talianskych výrobcov.
 
Klasický, ale i moderný dizajnový nábytok od spoločnosti CENTRO MOBILI Trenčín – taliansky nábytok, pre Vás predstavuje garantovanú a značkovú kvalitu najvyššej triedy. Naša ponuka je určená pre všetkých, dokážeme uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov. Ponúkame Vám široký výber zariadenia interiéru kuchyne, jedálne, obývacej izby, spálne, detskej a študentskej izby, pracovne, kúpeľne, šatníka, vstupnej haly či predsiene. Odborne a ochotne Vám poradíme a pomôžeme pri zariaďovaní Vášho interiéru od A po Z. Spokojnosť Vám zaručuje odbornosť personálu, znalosť ponúkaného sortimentu, a poznaním výrobných procesoch našich dodávateľov.
 
Jedinečný dizajn talianskych výrobcov prenesie náš interiérový dizajnér ku Vám a spolu s Vami naplní Vaše najtajnejšie predstavy o vysnívanom dizajnovom domove.
V prípade, že hľadáte taliansky nábytok, a máte špecifické požiadavky, spolu s našim dizajnérom vytvoríme pre Vás dizajn na mieru.