Prezrite si náš kompletný sortiment v našom E-shope

NOVINKY NA PREDAJNI

Bratislavská 1016, 911 05 Trenčín
tel./fax: +421 32 743 1227 / +421 32 743 8028 / mobil: +421 905 566 809
e-mail: nabytok@centromobili.sk / www.centromobili.sk
PRÍBEH TALIANSKEHO MAJSTROVSTVA
Naše jedinečné posteľné sety sú stelesnená elegancia, jemnosť a luxus, ktoré sú zároveň vyvážené vysokokvalitným a designovým prevedením. Kombinácia vzácnych výšiviek, ligotavých kryštálikov či vyrezávaných vzorov v hodvábe je "príbeh talianskej vášne pre všetko čo je krásne".  
ROMA DAY
Moderná a jednoduchá s vkusnou dekoráciou, taká je kolekcia ROMA. Osvetlenie zvýrazní každý detail a Váš interiér bude perfektný. Viac nájdete v našej ponuke.
MAX BENJAMIN
Vstúpte do sveta exkluzívnych interiérových vôní, ktoré omámia Vaše zmysly a nadchnú Vás svojou jedinečnosťou. Priamo v našej predajni! Na trhu sa radia medzi najlepšie vône s obsahom 100% prírodných zložiek, bez obsahu chemikálií vďaka čomu pokorili i popredné svetové značky.
VSTUPY NOSTALGIA
Nádherné klasické kúsky, ktoré urobia z Vašej predsiene štýlové miesto! Možnosť viacerých komponzícií presne podľa Vašich potrieb a predstáv. 
POSTEĽ PLAZA
Jednoduchá elegancia v spojení s dokonalým komfortom - to Vám ponúka naša nová posteľ PLAZA. Prídťe sa presvedčiť na vlastné oči priamo k nám na predajňu!
Royal Sleeper - BALDUR
Aktuálnou novinkou na našej predajni je štýlová kontinentálna postel ROYAL SLEEPER. Konkrétne Vám predstavujeme model BALDUR s výsokým designovým čelom. 
JEDINEČNÁ KONZOLA
Predstavujeme Vám túto "krásku" - skvostnú konzolu, ktorá zosobňuje umenie a zručnosť talianských majstrov!  Ak Vám môžeme poradiť, poponáhľaje sa, pretože sa u nás nikdy dlho neohreje. Vaše Centro Mobili
PLATINUM SILVER BIRCH
Vystavená komoda a nočné stolíky z kolekcie Platinum Silver Birch - kolekcie, ktorá si Vás získa na prvý pohľad! Stačí vyzdvihnúť jej moderné línie, jedinečný design a prevedenie vo vysokom lesku. Naviac, doplnky ako LED osvetlenie alebo Swarovski komponenty spolu s možnosťou úložného priestoru postelí robí túto kolekciu štýlovú a praktickú zároveň.  Dopĺňa sa s kolekciou Platinum Day, ktorá Vám vyskladá nádhernú jedáleň.
OBRAZY, ktoré majú dušu...
Naša rôznorodá umelecká zbierka obrazov je vhodná pre všetkých a do všetkých interiérov, či už klasických alebo moderných. Dnes Vám predstavujeme našu mini-galériu moderných obrazov, ktoré máme priamo na predajni. Ak hľadáte spôsob ako zaplniť a ozdobiť Vaše domovy vo veľkom štýle, máme pre Vás ručne maľované obrazy plné farieb a emócií. 
AMFORA
Nádherný a originálny ručne maľovaný kúsok talianskej keramiky. Doplnok, ktorý mali v obľube už královné v dobe antiky ako dekoračné predmety vo svojich palácoch a mnoho daľších skvostných kúskov nájdete priamo u nás na predajni. Tešíme sa na Vašu návštevu! Team Centro Mobili
MARGOT komoda
Novinkou na našej predajni je aj komoda MARGOT od popredného talianskeho výrobcu dizajnového zariadenia STILEMA. Komoda má rozmery š.206 hl.56 x v.88, je vo farbe hnedého orecha, ktorý je dekorovaný mosadznými úchytkami.  Kolekcia MARGOT je ucelená a je možné objednať zariadenie do celého interiéru v rovnakom dizajne, ako do spálne, jedálne, pracovne tak aj do obývacej miestnosti.   Kolekcia MARGOT ponúka niekoľko farebných možností prírodného dreva.    
MILLEFIORI Milano
MILLEFIORI Milano interiérové vône U nás na predajni nájdete širokú ponuku z kolekcií MILLEFIORI Milano! Príďte ku nám na predajňu do Trenčína a prevoňajte si svoj interiér nádhernými prirodzenými vôňami