Prezrite si náš kompletný sortiment v našom E-shope

NOVINKY NA PREDAJNI

Bratislavská 1016, 911 05 Trenčín
tel./fax: +421 32 743 1227 / +421 32 743 8028 / mobil: +421 905 566 809
e-mail: nabytok@centromobili.sk / www.centromobili.sk
Byť o krok vpred a priniesť Vám niečo nové!
Objavte nové útulne zariadené zákutia našej predajne, kde dominujú kúsky predstavené na tohtoročnej výstave Nábytok a bývanie 2019 v Nitre. Najnovšie kolekcie nábytku ELITE & BELLAGIO, doplnené o žiarivé koberce, decentné kreslá, luxusnú keramiku v podobe toaletných kompletov, lámp či sady mís pre každú príležitosť a mnoho ďaľších. Nech sa páči, tu je malá ochutnávka!
KOLEKCIA FOLIES
Nádherné, elegantné a nadčasové kúsky z novej kolekcie skla FOLIES si Vás získajú na prvý pohľad! Taniere rôznych tvarov na servírovanie, podnosy i misy v zlatom, striebornom alebo v žiarivo červenom prevedení. Prídte sa presvedčiť priamo na našu predajňu! Tešíme sa na Vašu návštevu!  
DAMA BIANCA
Moderná, svieža a štýlová kráska, ktorá ztelesňuje kombináciu elegantných tvarov s funkčnosťou v bielom lesklom prevedení. Nech sa páči zoznámte sa - kolekcia DAMA BIANCA. Priamo na našej predajni nájdete 2-dverovú vitrínu s podsvietením a komodu z tejto kolekcie.  
NÁDHERNÉ EMPORIO
Jedinečný a luxusom dýchajúci diván EMPORIO je stálica v obľúbenosti našich klientov. Práve z toho dôvodu uvádzame na predajni jej ďaľšie možné prevedenie v zostave 2 a 3-miestneho divánu, s prepracovanými detailami i výšivkami, ktoré jej dodávajú punc originality. Kúsok, ktorý Vám vieme navrhnúť podľa Vašich predstáv ako možete vidieť aj v našej sekcii "Realizácie na mieru." Model, ktorý je dielom talianskych majstrov nás i Vás nikdy neomrzí, chameleón v zmysle nekonečnej možnosti kombinácii látok a prevedení.  
POSTEĽ CORONA
Predstavujeme Vám novinku na predajni v podobe krásnej modernej postele CORONA s úložným priestorom, v rozmere 180x200 cm, v prevedení bielej bondovanej kože. Tešíme sa na Vašu návštevu!
HODINY
Štýlové a vkusné modely hodín, ktoré krásne doplnia akýkoľvek Vami zvolený priestor. Ich nápaditý design, vzory i samotné kvalitné prevedenie Vám bude inšpiráciou!
NOVINKY Z VÝSTAVY
Jedinečné kúsky v originálnom prevedení, ktoré sme Vám predstavili na tohtoročnej výstave nábytku v Nitre môžete obdivovať už aj na našej predajni. Jedálenský stôl s rozťahovaním, štýlové stoličky a kreslá, komoda so Swarowski kamienkami alebo nadčasový diván a ďalšie kúsky si Vás získajú na prvý pohľad! Tešime sa na Vás!  
BUTTERFLY
Moderná a pohodlná sedacia súprava BUTTERFLY, ktorú si Viete objednať v rôzných zostavách a rozmeroch, s možnosťou rozťahovania i rohovej varianty. Sedačku je možné vyrobiť v prevedení širokej škály látok i koží.  
NÁDHERNÉ KOLEKCIE KERAMIKY
Predstavujeme Vám novinku na našej predajni v podobe nádherných kolekcií ručne vyrábanej a dekorovanej keramiky v nadčasovom prevedení v zlatých, strieborných i čiernych variáciách. Sady ponúkajú lampy, vázy, dekoratívne misky a stĺpy i kompletné toaletné sady.  
PRÍBEH TALIANSKEHO MAJSTROVSTVA
Naše jedinečné posteľné sety sú stelesnená elegancia, jemnosť a luxus, ktoré sú zároveň vyvážené vysokokvalitným a designovým prevedením. Kombinácia vzácnych výšiviek, ligotavých kryštálikov či vyrezávaných vzorov v hodvábe je "príbeh talianskej vášne pre všetko čo je krásne".  
ROMA DAY
Moderná a jednoduchá s vkusnou dekoráciou, taká je kolekcia ROMA. Osvetlenie zvýrazní každý detail a Váš interiér bude perfektný. Viac nájdete v našej ponuke.
MAX BENJAMIN
Vstúpte do sveta exkluzívnych interiérových vôní, ktoré omámia Vaše zmysly a nadchnú Vás svojou jedinečnosťou. Priamo v našej predajni! Na trhu sa radia medzi najlepšie vône s obsahom 100% prírodných zložiek, bez obsahu chemikálií vďaka čomu pokorili i popredné svetové značky.
VSTUPY NOSTALGIA
Nádherné klasické kúsky, ktoré urobia z Vašej predsiene štýlové miesto! Možnosť viacerých komponzícií presne podľa Vašich potrieb a predstáv. 
POSTEĽ PLAZA
Jednoduchá elegancia v spojení s dokonalým komfortom - to Vám ponúka naša nová posteľ PLAZA. Prídťe sa presvedčiť na vlastné oči priamo k nám na predajňu!
Royal Sleeper - BALDUR
Aktuálnou novinkou na našej predajni je štýlová kontinentálna postel ROYAL SLEEPER. Konkrétne Vám predstavujeme model BALDUR s výsokým designovým čelom. 
JEDINEČNÁ KONZOLA
Predstavujeme Vám túto "krásku" - skvostnú konzolu, ktorá zosobňuje umenie a zručnosť talianských majstrov!  Ak Vám môžeme poradiť, poponáhľaje sa, pretože sa u nás nikdy dlho neohreje. Vaše Centro Mobili
PLATINUM SILVER BIRCH
Vystavená komoda a nočné stolíky z kolekcie Platinum Silver Birch - kolekcie, ktorá si Vás získa na prvý pohľad! Stačí vyzdvihnúť jej moderné línie, jedinečný design a prevedenie vo vysokom lesku. Naviac, doplnky ako LED osvetlenie alebo Swarovski komponenty spolu s možnosťou úložného priestoru postelí robí túto kolekciu štýlovú a praktickú zároveň.  Dopĺňa sa s kolekciou Platinum Day, ktorá Vám vyskladá nádhernú jedáleň.
OBRAZY, ktoré majú dušu...
Naša rôznorodá umelecká zbierka obrazov je vhodná pre všetkých a do všetkých interiérov, či už klasických alebo moderných. Dnes Vám predstavujeme našu mini-galériu moderných obrazov, ktoré máme priamo na predajni. Ak hľadáte spôsob ako zaplniť a ozdobiť Vaše domovy vo veľkom štýle, máme pre Vás ručne maľované obrazy plné farieb a emócií. 
AMFORA
Nádherný a originálny ručne maľovaný kúsok talianskej keramiky. Doplnok, ktorý mali v obľube už královné v dobe antiky ako dekoračné predmety vo svojich palácoch a mnoho daľších skvostných kúskov nájdete priamo u nás na predajni. Tešíme sa na Vašu návštevu! Team Centro Mobili
MARGOT komoda
Novinkou na našej predajni je aj komoda MARGOT od popredného talianskeho výrobcu dizajnového zariadenia STILEMA. Komoda má rozmery š.206 hl.56 x v.88, je vo farbe hnedého orecha, ktorý je dekorovaný mosadznými úchytkami.  Kolekcia MARGOT je ucelená a je možné objednať zariadenie do celého interiéru v rovnakom dizajne, ako do spálne, jedálne, pracovne tak aj do obývacej miestnosti.   Kolekcia MARGOT ponúka niekoľko farebných možností prírodného dreva.    
MILLEFIORI Milano
MILLEFIORI Milano interiérové vône U nás na predajni nájdete širokú ponuku z kolekcií MILLEFIORI Milano! Príďte ku nám na predajňu do Trenčína a prevoňajte si svoj interiér nádhernými prirodzenými vôňami