Prezrite si náš kompletný sortiment v našom E-shope

Realizácie na mieru

Bratislavská 1016, 911 05 Trenčín
tel./fax: +421 32 743 1227 / +421 32 743 8028 / mobil: +421 905 566 809
e-mail: nabytok@centromobili.sk / www.centromobili.sk
FELINA & LOGICA & LA NOTTE
Návrh a realizácia spálne s použitím šatníkovej skrine z kolekcie LOGICA doplnených nábytkom z kolekcie LA NOTTE. Srdcom spálne je obľúbená posteľ FELINA v prevedení biela bondovaná koža.
BERGER SWAROVSKI kreslo & QUEEN lavička
Kreslo BERGER so SWAROVSKI kamienkami a lavičku pred posteľ QUEEN sme farebne skombiovali k nábytku do spálne. Tieto jedinečné kusy vytvorili luxusný dojem.
ZEUS diván & kreslo FRASCATI
Nádherný diván ZEUS sme na žiadosť zákazníčky skombinovali s kreslom FRASCATI. Výber látok v dvoch odtieňoch vytvára prirodzený kontrast a kombinácia pôsobí elegantne.
VENERE Vitrína nízka
Nízka vitrína VENERE v lakovanom bielom prevedení. Kolekcia VENERE s jedinečným dizajnom zaujme líniami a talianskym rezbárskym umením.
MARCO POLO
Kolekcia MARCO POLO v prevedení biela patina zaujme svojou jednoduchosťou a jemnými líniami klasického nábytku. Zostava vyskladaná na mieru podľa priestoru klienta.
BERNA Knižnica so zásuvkami
Atypicky upravená knižnica z kolekcie BERNA v bielom lakovanom prevedení doplnená konferenčným stolíkom a stoličkami podľa predstáv klienta.
VENERE
Prevedenie na mieru, podľa výberu klientky. Stolík, zrkadlo aj stolička z kolekcie VENERE pôsobia v slonovej kosti so zlatým dekórom nežne a zároveň luxusne.
Kuchyňa SLIM
Nádherná kuchyňa s romantickým nádychom je ideálnou voľbou. Interiér pôsobí sviežo a priestranne. Realizáice kuchyne na mieru v prevedení biela lesk a jemný biely drevodekor vo vysokom lesku v kombinácii s pracovnou doskou taliansky kameň.
ROMA Day & sedačka BUTTERFLY
Komplexné riešenie interiéru podľa požiadaviek klientov, ktorí sa nakoniec rozhodli pre nežnú kolekciu ROMA s jedinečným dizajnom v prevedení biela lesk. Kolekcia bola doplnená o sedačku BUTTERFLY 3 + 2 v kombinácii s dizajnovým kreslom VICTORIA v kontrastnej tyrkysovej farbe. Vankúše na sedačke sú šité na mieru z rovnakej látky ako závesy a perfektne ladia s kreslom. Celkový dojem dotvárajú aj svietidlá z našej ponuky v bielo-chrómovom prevedení. 
OSLO GOLA kuchynská linka
Kuchyňa je miesto, kde sa stretáva celá rodina, preto musí byť nielen estetická, ale aj ergonomická. Túto modernú kuchyňu sme riešili na mieru. V sivom matnom odtieni s bezúchytkovým systémom GOLA pôsobí jednoducho a luxusne. Navyše spája funkčnosť s dizajnom, čo je pri kuchyniach veľmi dôležité. Výber z materiálov kuchynských liniek je široký a nájdete v ňom určite ten pravý pre Vás.
OBÝVAČKA - VSTUP - PRACOVŇA - SPÁLŇA
Od návrhu až po realizáciu - interiér zariadený prevažne modernými kúskami z kolekcie CANOVA (obývacia izba), vkusne doplnený sedačkou BUTTERFLY a kreslom VICTORIA. Vo vstupe bol interiér doplnený štýlovou konzolou ako ideálne a jednoduché riešenie menšieho priestoru. Spalňa bola zariadená kolekciou MONT BLANC, ktorá je príznačná jemnou textúrou dreva vo vysokom lesku.   Pri pracovni sme použili viacero návrhov, pri ktorých boli použité prvky vyskladané na mieru. Celý interiér je ladený do jednoduchých zemitých tónov v kombinácii s neutrálnou bielou.
FRANCESCO
FRANCESCO je nádherná kolekcia, ktorá v každom prevedení vyzerá úchvatne. Ale strieborná plátková fólia z nej spravila naozaj jedinečný kúsok, ktorý interiéru dodá jedinečný vzhľad a dotyk luxusu. Tieto kusy boli určené do dievčenskej izby.
EMPORIO
EMPORIO je skutočne luxusný diván, ktorý bol v tomto prípade na žiadosť klientky vyrobený v atypickom rozmere a taktiež s menšími úpravami. Diván sme kombinovali so zaujímavým somierom, ktorý má úložný priestor a je perfektným i štýlovým doplnkom do interiéru.
AMALFI
Jedinečná kolekcia AMALFI Vás zaujme jemným dekorom a jednoduchým výzorom. Uvedené atypické kúsky sú vyrobené na mieru podľa požiadaviek a nákresu klienta
IMPERIALE
Honosnosť a exkluzívnosť - to sú charakteristické črty, ktoré najviac vystihujú sedačku IMPERIALE. Naviac, na základe faktu, že sedačka bola vyrobená na mieru a vďaka kombinácii farieb a materiálov má náš spokojný zákazník doma originálny kúsok jediný svojho druhu! 
OXFORD
OXFORD - výnimočná sedačka, ktorá dokáže mať mnoho tvárí. Konkrétne tento kúsok vyrobený podľa predstáv nášho klienta je vo vysoko elegantnom prevedení čierno-šedej farby.
DETSKÁ IZBA
Predstavujeme Vám vizualizácie detskej izby pre malú princeznú navrhnutú presne podľa požiadaviek nášho klienta. Klient požadoval dve verzie návrhu - v modernom aj klasickom prevedení. Ktorý by bol Vašou voľbou? Náš klient si vybral rustikálnu verziu, ktorá pôsobí veľmi jemne a elegantne. 
KING
KING je pôvabný a elegantný diván s celodrevenou konštrukciou. Realizácia tohto konkrétneho kúsku bola špeciálna v tom, že klient si vybral design divánu u jedného dodávateľa a látky u druhého. Spomenuté látky sú nielen vkusné a oku lahodiace, ale zároveň impregnované a ľahko sa udržiavajú. Takže ako vidíte ani táto špeciálna zákazka nebola pre nás problém.
KUCHYŇA
Určite nám dáte za pravdu ak povieme, že kuchyňa nieje len zostava skriniek a políc ale má tvoriť CENTRUM DOMOVA. V tomto duchu sme sa snažili pristupovať aj k realizácii kuchyne na mieru nášho zákazníka, ktorý nám to zveril do rúk.  A na základe toho ako nešetril slovami chvály usudzujeme, že úlohu sa nám podarilo splniť.    
PRINCIPE
Ďaľšou výnimočnou zákazkou na mieru bola pre nás realizácia tejto krásnej sedačky v netradičnom prevedení prvotriednej kože bledej farby. Výsledok však bol viac ako ohromujúci, veď posúdte sami. Fotky nám s radosťou zaslala spokojná zákazníčka.  
EMPORIO
EMPORIO je diván, ktorý už mnohí poznáte a mnohí naši klienti ho majú doma vo viacerých variantoch. Teraz máme pre Vás úplne novú možnosť vyskladania s chaisom/ležadlom. Môžeme za náš dizajnérsky tím povedať, že táto zostava vyrobená na zákazku pre nášho klienta pôsobí naozaj exkluzívne. Aj náš klient neveril vlastným očiam potom ako tento diván videl u nás - bol veľmi milo prekvapený a nadšený. Tešíme sa na objednávky!
Pracovňa na mieru
Zariadenie pracovne bolo vyrobené na zákazku, nielen farebným prevedením, ale aj ručným maľovaním s použitím 24 kt plátkového zlata pri detailnom dekorovaní jednotlivých častí a dvierok. Všetky časti zariadenia boli upravované na mieru podľa detailných požiadaviek klientky. Na zariadenie sme použili jednotlivé kusy z kolekcie REGINA. Na všetkých dvierkach a zásuvkách boli na zákazku použité tlmiace systémy /tie nie sú štandardom pre klasickú kolekciu REGINA/. Dekór na dvierkach je jedinečný podľa nášho návrhu pre klientku a bol vytvorený ručne ako aj ostatné zlaté zdobenie - umeleckou dekoratérkou priamo vo výrove v Taliansku. Kolekcia REGINA bola v pracovni kombinovaná s divánom a taburetkami CAMBRIDGE spolu s kreslom FRASCATI.
Pracovňa na mieru v rodinnom dome
Zariadenie pracovňa bolo navrhnuté na mieru podľa zadania klienta na dizajnovom princípe kolekcie EDERA, ktorá najviac spĺňala klientovu predstavu. Jednotlivé kusy zariadenia sme dôkladne prekonzultovali s klientom a následne náš dizajnér nakreslil komodu, pracovný stôl a vitrínu tak, aby splnili všetky požiadavky. Celé zariadenie pracovne je z masívneho dreva s orechovou drevenou dyhou, všetky kusy sú opracované kvalitnou polyuretánovou povrchovou úpravou vo farbe podľa zadania klienta. Pre všetky dvierka a zásuvky boli použité najkvalitnejšie tlmiace systémy od spoločnosti SALICE(najväčší výrobca vysoko kvalitných kovaní a tlmiacich systémov v Taliansku)
Rodinný dom
V rodinnom dome sme riešili kompletné zariadenie obývacej izby a detskej izby. Obývacia izba bola zariadená zostavou na stenu, konferenčným stolík a rohovou látkovou sedacou súpravou. Destká izba bola na mieru riešená tak, aby sme dokázali využiť všetky priestory v šikminách, farebne bola ladená podľa požiadaviek klientovej dcérky.