Prezrite si náš kompletný sortiment v našom E-shope

Realizácie na mieru

Bratislavská 1016, 911 05 Trenčín
tel./fax: +421 32 743 1227 / +421 32 743 8028 / mobil: +421 905 566 809
e-mail: nabytok@centromobili.sk / www.centromobili.sk
AMALFI
Jedinečná kolekcia AMALFI Vás zaujme jemným dekorom a jednoduchým výzorom. Uvedené atypické kúsky sú vyrobené na mieru podľa požiadaviek a nákresu klienta
IMPERIALE
Honosnosť a exkluzívnosť - to sú charakteristické črty, ktoré najviac vystihujú sedačku IMPERIALE. Naviac, na základe faktu, že sedačka bola vyrobená na mieru a vďaka kombinácii farieb a materiálov má náš spokojný zákazník doma originálny kúsok jediný svojho druhu! 
OXFORD
OXFORD - výnimočná sedačka, ktorá dokáže mať mnoho tvárí. Konkrétne tento kúsok vyrobený podľa predstáv nášho klienta je vo vysoko elegantnom prevedení čierno-šedej farby.
DETSKÁ IZBA
Predstavujeme Vám vizualizácie detskej izby pre malú princeznú navrhnutú presne podľa požiadaviek nášho klienta. Klient požadoval dve verzie návrhu - v modernom aj klasickom prevedení. Ktorý by bol Vašou voľbou? Náš klient si vybral rustikálnu verziu, ktorá pôsobí veľmi jemne a elegantne. 
KING
KING je pôvabný a elegantný diván s celodrevenou konštrukciou. Realizácia tohto konkrétneho kúsku bola špeciálna v tom, že klient si vybral design divánu u jedného dodávateľa a látky u druhého. Spomenuté látky sú nielen vkusné a oku lahodiace, ale zároveň impregnované a ľahko sa udržiavajú. Takže ako vidíte ani táto špeciálna zákazka nebola pre nás problém.
KUCHYŇA
Určite nám dáte za pravdu ak povieme, že kuchyňa nieje len zostava skriniek a políc ale má tvoriť CENTRUM DOMOVA. V tomto duchu sme sa snažili pristupovať aj k realizácii kuchyne na mieru nášho zákazníka, ktorý nám to zveril do rúk.  A na základe toho ako nešetril slovami chvály usudzujeme, že úlohu sa nám podarilo splniť.    
PRINCIPE
Ďaľšou výnimočnou zákazkou na mieru bola pre nás realizácia tejto krásnej sedačky v netradičnom prevedení prvotriednej kože bledej farby. Výsledok však bol viac ako ohromujúci, veď posúdte sami. Fotky nám s radosťou zaslala spokojná zákazníčka.  
EMPORIO
EMPORIO je diván, ktorý už mnohí poznáte a mnohí naši klienti ho majú doma vo viacerých variantoch. Teraz máme pre Vás úplne novú možnosť vyskladania s chaisom/ležadlom. Môžeme za náš dizajnérsky tím povedať, že táto zostava vyrobená na zákazku pre nášho klienta pôsobí naozaj exkluzívne. Aj náš klient neveril vlastným očiam potom ako tento diván videl u nás - bol veľmi milo prekvapený a nadšený. Tešíme sa na objednávky!
Pracovňa na mieru
Zariadenie pracovne bolo vyrobené na zákazku, nielen farebným prevedením, ale aj ručným maľovaním s použitím 24 kt plátkového zlata pri detailnom dekorovaní jednotlivých častí a dvierok. Všetky časti zariadenia boli upravované na mieru podľa detailných požiadaviek klientky. Na zariadenie sme použili jednotlivé kusy z kolekcie REGINA. Na všetkých dvierkach a zásuvkách boli na zákazku použité tlmiace systémy /tie nie sú štandardom pre klasickú kolekciu REGINA/. Dekór na dvierkach je jedinečný podľa nášho návrhu pre klientku a bol vytvorený ručne ako aj ostatné zlaté zdobenie - umeleckou dekoratérkou priamo vo výrove v Taliansku. Kolekcia REGINA bola v pracovni kombinovaná s divánom a taburetkami CAMBRIDGE spolu s kreslom FRASCATI.
Pracovňa na mieru v rodinnom dome
Zariadenie pracovňa bolo navrhnuté na mieru podľa zadania klienta na dizajnovom princípe kolekcie EDERA, ktorá najviac spĺňala klientovu predstavu. Jednotlivé kusy zariadenia sme dôkladne prekonzultovali s klientom a následne náš dizajnér nakreslil komodu, pracovný stôl a vitrínu tak, aby splnili všetky požiadavky. Celé zariadenie pracovne je z masívneho dreva s orechovou drevenou dyhou, všetky kusy sú opracované kvalitnou polyuretánovou povrchovou úpravou vo farbe podľa zadania klienta. Pre všetky dvierka a zásuvky boli použité najkvalitnejšie tlmiace systémy od spoločnosti SALICE(najväčší výrobca vysoko kvalitných kovaní a tlmiacich systémov v Taliansku)
Rodinný dom
V rodinnom dome sme riešili kompletné zariadenie obývacej izby a detskej izby. Obývacia izba bola zariadená zostavou na stenu, konferenčným stolík a rohovou látkovou sedacou súpravou. Destká izba bola na mieru riešená tak, aby sme dokázali využiť všetky priestory v šikminách, farebne bola ladená podľa požiadaviek klientovej dcérky.