Kategórie produktov

Online alebo telefonicky

Telefonicky

V prípade, že sa rozhodnete nás kontaktovať telefonicky, sme Vám k dispozícií na čísle +421 905 566 809.

Na webe, E-mailom, Sociálne siete

Na našej webovej stránke v časti PONUKA nájdete prehľad talianskeho nábytku ako aj interiérových doplnkov v rámci štýlov – klasický, moderný a luxusný. Stačí si len vybrať!

Na Vaše otázky súvisiace so správnym výberom alebo v súvislosti s objednávkou Vám radi odpovieme. Odporúčame využitie tlačidla „PRE VIAC INFORMÁCIÍ O PRODUKETE ALEBO CENOVÚ PONUKU NÁS KONTAKTUJTE TU“, ktoré je súčasťou charakteristiky každého produktu.

V prípade, že sa rozhodnete nás kontaktovať priamo e-mailom (obchod@centromobili.sk), budeme sa snažiť Vám zaslať požadované informácie v čo najkratšom čase.

Každý pracovný deň zároveň s Vami komunikujeme na sociálnych sieťach. Naše profily a aktivity nájdete na Facebooku – Taliansky nábytok Centro Mobili alebo na Instagrame @centromobili_talianskynabytok. Ak Vás teda na našich profiloch čokoľvek zaujme, neváhajte a kontaktujte nás.

ON-LINE stretnutie s poradenstvom

V prípade, že máte v pláne rozsiahlejšie zariaďovanie a potrebovali by ste poradiť z pohľadu interiérového dizajnéra, odporúčame využiť službu „ON-LINE video stretnutie s poradenstvom“ ako bezplatnú službu.

Môžete počítať naozaj s akčnou prezentáciou nielen po stránke odbornej, ale aj stránke vizuálnej – s ukážkou možností z našich katalógov, vzorkovníkov, ako aj reálnych produktov z našej predajne. Ostatné bude následne už na Vás.

On-line video stretnutie s poradenstvom“ sa v tomto jedinečnom formáte stáva pre našich klientov, v čase plných výziev, takmer plnohodnotnou alternatívou živých stretnutí u nás v predajni.

Čo to je a pre koho je vhodné „ON-LINE video stretnutie“?

Pre náročnejšie, väčšie či komplexné projekty, časovo vyťažených klientov, zákazníkov vo väčších vzdialenostiach od našej predajne alebo zákazníkov, ktorí by chceli poradiť so zariadením alebo technickými záležitosťami a dizajnovým riešením svojho interiéru, ponúkame v týchto časoch novú bezplatnú službu.

Ako si objednať termín pre „ON-LINE video stretnutie“?

ON-LINE video stretnutie s poradenstvom“ si u nás môžete objednať na konkrétny termín.

Vyplňte formulár nižšie a všetko pôjde samo ako po masle!

  Kliknite sem pre zobrazenie formulára


  Náš špecializovaný personál Vás bude následne kontaktovať e-mailom alebo telefonicky nielen pre prípadné doplnenie „zadania“, ale aj s návrhom vhodného termínu a času pre „ON-LINE video stretnutia“ cez aplikáciu Microsoft Teams. Netreba mať žiadne obavy, ak s takýmto on-line stretnutím „na živo“ doposiaľ nemáte skúsenosť – všetky potrebné informácie k stretnutiu cez kameru Vám včas zašleme. Do času dohodnutého stretnutia si náš tím pripraví konkrétne možnosti riešenia Vašej požiadavky.

  V prípade, že nemáte stiahnutú aplikáciu Microsoft Teams v PC alebo Vašom mobile, nech sa páči
  Link na stiahnutie aplikácie MICROSOFT TEAMS

  Čo budete potrebovať pre vypísanie formulára, resp. pre naše spoločné „ON-LINE stretnutie s poradenstvom“?

  Sme veľmi radi, že ste sa rozhodli pre tento spôsob komunikácie a riešenie zariadenia Vášho interiéru touto cestou. Vo formulári je potrebné vyplniť všetky požadované polia, takto sa budeme môcť dôkladne pripraviť na naše stretnutie. Využijeme tak Váš i náš čas čo najefektívnejšie.

  Ideálne je zaslanie „ZADANIA“ – bližšieho popisu Vašej konkrétnej predstavy, o čo máte záujem na „ON-LINE stretnutí“ riešiť – návrh, technické otázky, druh zariadenia, atď…

  Veľmi nápomocné je pre našu prípravu zaslanie pôdorysu s rozmermi a zakreslením okien a dverí.

  Pred stretnutím sa môžete inšpirovať v našej ponuke PRODUKTOV a pokúste sa nájsť, čo je „Vášmu oku milé“ – určíme tak lepšie vaše dizajnové smerovanie. Vašu požiadavku môžete doplniť fotografiami, z ktorých vychádza Vaša súčasná predstava. Ak plánujete zmeny nábytku v už existujúcom priestore, pokojne nám priložte aj aktuálnu fotografiu danej miestnosti.

  Na záver nezabudnite nazrieť do svojho diára alebo plánovacieho kalendára a priblížte nám, v ktorý deň a hodinu by bolo pre Vás ON-LINE stretnutie ideálne, pokúsime sa Vám prispôsobiť v čo najväčšej miere a dosiahneme tak ideálny výsledok nášho stretnutia.

  Tešíme sa na Vás počas „ON-LINE stretnutie“ naživo.

  Späť

  Vážený klient,
  veľmi nás teší vaša návšteva na našej web stránke.

  Upozornenie

  Vzhľadom k celkovej situácii na trhu a neustále sa meniacim cenám tovarov, sa môže stať, že Vami vybraná položka môže mať neaktuálnu cenu.
  Vyhradzujeme si tak právo na zmenu cien aj po objednaní a zaplatení tovaru.

  V prípade, Vašej objednávky Vás o zmene ceny budeme kontaktovať telefonicky.