Dizajnový návrh modernej spálne vrátane realistickej 3D vizualizácie a následnej realizácie interiéru sme riešili pre klienta do rodinného domu. Dizajnové zariadenie spálne je zložené z viacerých kolekcií z našej ponuky talianskeho nábytku.

Srdcom spálne je moderná čalúnená manželská posteľ FELINA v bielej bondovanej koži. Zákazníci sa zároveň rozhodli pre zdravotné dokonalé matrace z pamäťovej peny TEMPUR CONTOUR ELITE výška 25 cm a vankúše z pamäťovej peny TEMPUR OMBRACIO, čo zabezpečuje zdravý spánok oboch manželov a zároveň je istý maximálny komfort pre chrbticu a chrbtové svalstvo, čo bolo požiadavkou klientov vzhľadom k ich dlhotrvajúcim zdravotným ťažkostiam.

Moderná šatníková skriňa s posuvnými dverami je z kolekcie LOGICA od talianskeho výrobcu TOMASELLA vo farebnej kombinácií – Biela matná a bledo-šedý cement. Vnútorné riešenie šatníkovej skrine je navrhnuté na mieru podľa požiadaviek klienta.

V rovnakom farebnom prevedení sme zladili zásuvkové komody a nočný stolík. Kompletný návrh interiéru dizajnovej spálne zahŕňal taktiež riešenie záclony a závesov spolu so závesným systémom a realizáciou.

Ďakujeme našim klientom sa skvelú a príjemnú spoluprácu.

Páči sa Vám naša práca? Zdieľajte ju:

Facebook
INSTAGRAM