Kategórie produktov

6 dôvodov, prečo si vybrať taliansky nábytok v Centro Mobili

   

SPOLOČNOSŤ S TRADÍCIOU

V tom čo robíme sme najlepší, pretože sa od roku 1992 venujeme tomu čo nás baví – zariaďovaniu interiérov a predaju talianskeho nábytku a doplnkov.

100% MADE IN ITALY

Všetky produkty v našej ponuke sú 100% vyrábané talianskymi výrobcami. Od nepamäti patria talianski dizajnéri k svetovej špičke čo je zárukou exkluzívneho dizajnu.

ZARUČENÁ KVALITA

Vzhľadom k dokonalej znalosti výrobných procesov a materiálov používaných našimi dodávateľmi, Vám vieme zaručiť prvotriednu kvalitu zakúpeného tovaru.

NADŠTANDARDNÝ PRÍSTUP

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Spokojnosť klienta je našou najvyššou prioritou. Snažíme sa profesionálne splniť všetky požiadavky klienta pre zariadenie interiéru od A po Z.

REALISTICKÁ 3D VIZUALIZÁCIA

V spolupráci s našim interiérovým dizajnérom pre Vás vypracujeme návrh riešenia interiéru na mieru, vrátane vypracovania realistickej 3D vizualizácie.

MÁME KAMENNÚ PREDAJŇU

Navštívte našu kamennú predajňu v Trenčíne, kde nájdete viac ako 1200 m2 výstavnej plochy.

Kto sme a prečo to robíme

   

Sme slovenská spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí od roku 1992. Základným cieľom našej práce, je vždy spokojnosť klientov, ktorí sa ku nám vďaka svojim pozitívnym skúsenostiam neustále vracajú.  

V našej ponuke nájdete kvalitný taliansky nábytok a interiérové doplnky od popredných výrobcov. So zariadením interiéru Vám pomôže kvalifikovaný interiérový dizajnér.  

V prípade, že hľadáte pre svoj interiér luxusný rustikálny, klasický alebo moderný nábytok, u nás nájdete presne to čo hľadáte!

Kuchyňa, jedáleň, obývačka, sedacia súprava, detská izba, pracovňa, spálňa, kvalitný matrac, šatníková skriňa, šatník, predsieň, dizajnový koberec, svietidlá, tapety, závesy a záclony – toto všetko a ešte viac Vám ponúkame vo vysokej kvalite.