Kategórie produktov

MODERNÝ TOALETNÝ STOLÍK ATLANTE

Realizácie

Jednou zo silných stránok našej firmy je možnosť a schopnosť individuálných riešení na mieru - tzv. custom riešenie. Zákazník môže po celú dobu spolupracovať na návrhu alebo jednoducho na začiatku zadá základné požiadavky a naplno vloží dôveru do rúk nášho tímu. Vzhľadom k dokonalej znalosti výrobných procesov a materiálov používaných našimi talianskymi dodávateľmi vieme poradiť aj  zabezpečiť výrobu nielen štandardných ale aj atypických kúskov nábytku, ktoré nie sú bežne dostupné.
MODERNÝ TOALETNÝ STOLÍK ATLANTE
MODERNÝ TOALETNÝ STOLÍK ATLANTE
Tento vianočný darček pre dve mladé slečny sme navrhli a zrealizovali na podnet ich rodičov. Pre dievčatá si rodičia priali vytvoriť ich kútik, kde si môžu uložiť všetky svoje šperky, laky na nechty a podobné príjemné záležitosti. Rovnako mali potrebu vyplniť „zbytočný“ priestor na galérií schodiska. Zvolili sme modernú kvalitnú dizajnovú kolekciu ATLANTE od výrobcu talianskeho TOMASELLA. Vyskladali sme tento dvoj-toaletný stolík presne na mieru pre daný priestor. Potrebovali sme na stenu umiestniť svietidlo pre nedostatok svetla, ale mali zakázané akékoľvek búranie. Tak sme zvoli pre zakamuflovanie elektrických káblov exkluzívne 3D panely od výrobcu ORAC DECOR. Tieto nielen že splnili kryciu funkciu, ale aj ozvláštnili hladkú bielu stenu. Na stenu sme umiestnili zaujímavo riešené tri zrkadlá BOLLE v rôznych veľkostiach z kolekcie ATLANTE. Svietidlo sme zvolili biele elegantné a funkčné GEA od výrobcu IDEAL LUX. Toto svietidlo umožňuje dievčatám aj nabíjanie smartfónov a poskytuje dve rôzne možnosti osvetlenia. Celkovo sme priestor nezaťažili, zvolili sme prírodný odtieň nábytku MADREPERLA v kombinácií s dekorom bronzovej kože. Rodičia aj dievčatá boli nadmieru spokojní, čo nás samozrejme veľmi teší, je to vždy cieľ každého zariadenia interiéru, ktoré robíme alebo navrhujeme. Klientom ďakujeme za dôveru.
VIZUALIZÁCIA INTERIÉRU BYTU V BRATISLAVE
REALIZÁCIA INTERIÉRU BYTU V BRATISLAVE
Interiér dvoj-izbového bytu v Bratislave sme pre klientku navrhli, urobili sme vizualizáciu a následne sme byt zariadili. Interiér bytu pre mladú energickú slečnu sme zariadili v modernom dizajne a jemných farbách šedej v kombinácií s požadovanou rúžovou farbou. Pre zariadenie kuchyne sme zvolili modernú kolekciu COLORS v bielej lesklej farbe v kombinácií so šedou betónovou povrchovou úpravou. Jedálenské stoličky od firmy NATISA z kolekcie MELODY v dvojfarebnej kombinácií – šedá s rúžovou pekne doladili jemný vzhľad interiéru. Spojený priestor kuchyne a obývačky musel farebne ladiť a tak sme zvolili nábytok z kolekcie ELITE v šedej lesklej farbe a doplnili sme ju pohodlnou sedacou súpravou talianskej výroby v šedej látke s odleskom. Koberec z kolekcie GABRIELLE nám celý priestor zjednotil a doplnil celkový vzhľad interiéru. Spálňa v tomto elegantnom byte bola menších rozmerov. Aj napriek tomu sa nám podarilo umiestniť tu všetko čo klientka požadovala. Kontinentálnu posteľ z kolekcie BALDUR v rozmer 180×200 cm v spojení s kolekciou PLATINUM, z ktorej sme použili nočné stolíky a šatníkovú skriňu. V byte sme realizovali aj závesy a osvetlenie. S celkovým vzhľadom bola klientka veľmi spokojná a my tiež.
DA ANDREA reštaurácia v Bratislave
DA ANDREA reštaurácia v Bratislave
Spolupráca na projekte re-dizajnu, návrhu a následne samotnej realizácie priestoru interiéru a exteriéru reštaurácie s názvom „DA ANDREA“ bola veľmi zaujímavá a mimoriadne plodná. Reštaurácia sa nachádza na ulici Majakovského 9 v Bratislave, v časti Staré Mesto v prekrásnom prostredí Horského Parku. Známy šéfkuchár Andrea Ena, majiteľ reštaurácie U Taliana na Krížnej ulici  nás oslovil s možnosťou spolupráce pre celkový dizajn, dohľad nad realizáciou a samotné zariadenie priestoru. Neváhali sme ani minútu, pretože kto iný by mohol byť pre nás ideálnejší klient ako Sardínčan s pravými talianskymi koreňmi, ktorý si zamiloval Slovensko. Budova pochádza z 80-tych rokov a je postavená vo funkcionalistickom dizajne. Priestor nás nadchol už pri prvej obhliadke a bolo jasné, že naša spolupráca bude mať výrobný výsledný efekt. Navrhovali sme nové dispozičné riešenia celého reštauračného priestoru, kuchyne a vo finále i exteriér krásnej vonkajšej otvorenej terasy. Základná idea bola vytvoriť priestor, kde sa bude každý klient cítiť výnimočne. Nechceli sme nič prvoplánovo talianske s trikolórou alebo šikmou vežou v Pise. Podieľali sme sa aj na riešení názvu reštaurácie, dohľad sme mali aj nad grafickými riešeniami všetkých prvkov. Teda pre nás celkový projekt tvorby novej značky na slovenskom trhu s vlastnou identitou a dlhotrvajúcou históriou. V dizajne tu ide o eklektické spojenie prvkov… Read More*

Vážený klient,
veľmi nás teší vaša návšteva na našej web stránke.

Upozornenie

Vzhľadom k celkovej situácii na trhu a neustále sa meniacim cenám tovarov, sa môže stať, že Vami vybraná položka môže mať neaktuálnu cenu.
Vyhradzujeme si tak právo na zmenu cien aj po objednaní a zaplatení tovaru.

V prípade, Vašej objednávky Vás o zmene ceny budeme kontaktovať telefonicky.