Kategórie produktov

NÁVRH A REALIZÁCIA KUCHYNSKEJ ZOSTAVY MONTECARLO

Realizácie

Jednou zo silných stránok našej firmy je možnosť a schopnosť individuálných riešení na mieru - tzv. custom riešenie. Zákazník môže po celú dobu spolupracovať na návrhu alebo jednoducho na začiatku zadá základné požiadavky a naplno vloží dôveru do rúk nášho tímu. Vzhľadom k dokonalej znalosti výrobných procesov a materiálov používaných našimi talianskymi dodávateľmi vieme poradiť aj  zabezpečiť výrobu nielen štandardných ale aj atypických kúskov nábytku, ktoré nie sú bežne dostupné.
NÁVRH A REALIZÁCIA KUCHYNSKEJ ZOSTAVY MONTECARLO
NÁVRH A REALIZÁCIA KUCHYNSKEJ ZOSTAVY MONTECARLO
V tomto prípade realizácie kuchynskej zostavy išlo kompletnú službu pre klienta. Boli sme oslovení, ešte pred začiatkom rekonštrukcie staršieho rodinného domu, aby sme navrhli dispozičné riešenie nie len kuchyne, ale ostatného interiéru. Na fotkách je vidieť aj pôvodný stav kuchynskej časti. Hlavná požiadavka majiteľov domu bola, aby bolo možné kuchyňu v prípade potreby uzavrieť od priestoru jedálne a obývačky, ktoré sú v tomto prípade spojené. Navrhli sme preto do prechodu medzi jedálňou a kuchyňou sklenené dvere, ktoré sa budú čoskoro realizovať. Priestor na kuchyňu nebol veľký, avšak podarilo sa nám zakomponovať všetky požadované časti vybavenia kuchyne. V kuchyni má majiteľka umývačku riadu, dostatok miesta na separovaný odpad, ku kuchyni patrí aj komora, a samozrejmosťou je veľká chladnička so šírkou 75 cm, rovnako ako aj umiestnenie rúry vo vyššej pozícií. Pre kuchyňu sme zvolili kolekciu MONTECARLO vo farbe TORTORA v kombinácií s bronzovými úchytkami od talianskeho výrobcu GiCinque. Dvierka sú drevené, lakované matné a samozrejmosťou je výroba celej zostavy na mieru, presne na centimeter. Spotrebiče sme zvolili TEKA, ELICA a WHIRLPOOL, ostatné doplnky v kuchyni sú od výrobcov SCHOCK a BLANCO. Parkety sme klientom navrhli, dodali a namontovali od nemeckého výrobcu BOEN. Dvere boli navrhnuté a vyrobené na mieru tak aby… Read More*
Nádherne zariadená terasa
TERASA S NÁDHERNÝM VÝHĽADOM
Sme veľmi radi, keď máme možnosť byť súčasťou takých realizácií ako bolo zariadenie úžasnej terasy s nádherným výhľadom na celú Bratislavu. Klienti mali jasnú predstavu – vytvoriť oázu pokoja s množstvom možností na leňošenie, opaľovanie a oddych. Po vzájomnej konzultácií sme zvolili dva druhy sedenia MOJO a NIZZA. Vytvorili sme tak lounge sedenia pre mnohočlenné návštevy rodiny a priateľov. Samozrejmosťou bolo umiestnenie záhradných lehátok s polohovaním v elegantnom dizajne GS 924 LUX. Bolo by hriechom zabudnúť na jedálenské sedenie – zvolili sme stôl MILO s HPL doskou a hliníkovou podnožou v rozmere 200×105 cm v kombinácií s pohodlnými stoličkami PORTOFINO. Za barový pult si klienti vybrali barové exteriérové stolička PANAMA. Posúďte sami ako by sa vám oddychovalo a naberalo energiu zo slnka na takto zariadenej terase kvalitným nábytkom. Ak si neviete vybrať, sme tu pre vás a radi vám poradíme.
REALIZÁCIA ZARIADENIA PRACOVNE TORRIANI
Požiadavka pre zariadenie domácej pracovne alebo „home-office“ v rustikálnom dizajne pre dámsku časť domácnosti sme dostali od našej dlhoročnej klientky. Podmienkou bolo vytvorenie rustikálneho interiéru, tak aby ladil s ostatným zariadením z našej ponuky, ktorý klientka doma už má niekoľko rokov. Dôležitou súčasťou bolo vytvorenie veľkého šatníka pre dámy a rovnako zachovanie príjemnej domáckej atmosféry v pripravenej izbe (parkety, farby na stenách a svietidlá už v priestore boli). Pre zariadenie izby sme klientke navrhli kolekciu TORRIANI AVORIO, s ktorou je možné zariadiť naozaj všetky časti interiéru. Vznikol tak veľký šatník spojením dvoch šatníkových skríň, pracovné miesto pre domáce úradovanie a tiež nové veľké úložné priestory v prevedení veľkej elegantnej komody a vitrín s presklením. K nábytku z kolekcie TORRIANI AVORIO pribudnú koberce z kolekcie GABRIELLE 616X/Q41, ktoré tiež nájdete v našej ponuke. Ak máte aj vy potrebu zariadiť si akýkoľvek priestor vo vašom byte či dome, neváhajte nás osloviť, my vám s návrhom a realizáciou radi pomôžeme. Aj váš interiér môže pôsobiť dokonale v modernom alebo rustikálnom štýle.
MODERNÝ TOALETNÝ STOLÍK ATLANTE
MODERNÝ TOALETNÝ STOLÍK ATLANTE
Tento vianočný darček pre dve mladé slečny sme navrhli a zrealizovali na podnet ich rodičov. Pre dievčatá si rodičia priali vytvoriť ich kútik, kde si môžu uložiť všetky svoje šperky, laky na nechty a podobné príjemné záležitosti. Rovnako mali potrebu vyplniť „zbytočný“ priestor na galérií schodiska. Zvolili sme modernú kvalitnú dizajnovú kolekciu ATLANTE od výrobcu talianskeho TOMASELLA. Vyskladali sme tento dvoj-toaletný stolík presne na mieru pre daný priestor. Potrebovali sme na stenu umiestniť svietidlo pre nedostatok svetla, ale mali zakázané akékoľvek búranie. Tak sme zvoli pre zakamuflovanie elektrických káblov exkluzívne 3D panely od výrobcu ORAC DECOR. Tieto nielen že splnili kryciu funkciu, ale aj ozvláštnili hladkú bielu stenu. Na stenu sme umiestnili zaujímavo riešené tri zrkadlá BOLLE v rôznych veľkostiach z kolekcie ATLANTE. Svietidlo sme zvolili biele elegantné a funkčné GEA od výrobcu IDEAL LUX. Toto svietidlo umožňuje dievčatám aj nabíjanie smartfónov a poskytuje dve rôzne možnosti osvetlenia. Celkovo sme priestor nezaťažili, zvolili sme prírodný odtieň nábytku MADREPERLA v kombinácií s dekorom bronzovej kože. Rodičia aj dievčatá boli nadmieru spokojní, čo nás samozrejme veľmi teší, je to vždy cieľ každého zariadenia interiéru, ktoré robíme alebo navrhujeme. Klientom ďakujeme za dôveru.
VIZUALIZÁCIA INTERIÉRU BYTU V BRATISLAVE
REALIZÁCIA INTERIÉRU BYTU V BRATISLAVE
Interiér dvoj-izbového bytu v Bratislave sme pre klientku navrhli, urobili sme vizualizáciu a následne sme byt zariadili. Interiér bytu pre mladú energickú slečnu sme zariadili v modernom dizajne a jemných farbách šedej v kombinácií s požadovanou rúžovou farbou. Pre zariadenie kuchyne sme zvolili modernú kolekciu COLORS v bielej lesklej farbe v kombinácií so šedou betónovou povrchovou úpravou. Jedálenské stoličky od firmy NATISA z kolekcie MELODY v dvojfarebnej kombinácií – šedá s rúžovou pekne doladili jemný vzhľad interiéru. Spojený priestor kuchyne a obývačky musel farebne ladiť a tak sme zvolili nábytok z kolekcie ELITE v šedej lesklej farbe a doplnili sme ju pohodlnou sedacou súpravou talianskej výroby v šedej látke s odleskom. Koberec z kolekcie GABRIELLE nám celý priestor zjednotil a doplnil celkový vzhľad interiéru. Spálňa v tomto elegantnom byte bola menších rozmerov. Aj napriek tomu sa nám podarilo umiestniť tu všetko čo klientka požadovala. Kontinentálnu posteľ z kolekcie BALDUR v rozmer 180×200 cm v spojení s kolekciou PLATINUM, z ktorej sme použili nočné stolíky a šatníkovú skriňu. V byte sme realizovali aj závesy a osvetlenie. S celkovým vzhľadom bola klientka veľmi spokojná a my tiež.