Kategórie produktov

NÁVRH A VIZUALIZÁCIA KÚPEĽNE V RODINNOM DOME

Vizualizácie

Zrealizujeme pre Vás realistické 3D vizualizácie interiéru, ktoré zhmotnia Vaše predstavy a požiadavky do konkrétnej podoby, s možnosťou vidieť interiérové riešenie na mieru pre Váš priestor. Vďaka nášmu 3D návrhu si budete vedieť predstaviť interiér v rozmanitých dispozičných, farebných a materiálových prevedeniach.
Návrh a vizualizácia kúpeľne v rodinnom dome
NÁVRH A VIZUALIZÁCIA KÚPEĽNE V RODINNOM DOME
Jemné detaily, prepracované prvky, originálne riešenia. Toto všetko nájdete v kúpeľni, ktorú sme navrhli pre našu klientku. Rozhodli sme sa, že nebudeme obkladať všetky steny v tomto návrhu. Ako obklad a dlažbu sme zvolili CALACATTU od výrobcu ENERGIEKER. Aby sme obklad jemne dekorovali, navrhli sme hexagonovú väčšiu mozaiku a zlatú tenkú ozdobnú lištu. Klientka túžila mať monolitickú vaňu – vybrali sme teda kvalitnú smaltovanú vaňu od výrobcu BETTE. Vaňu sme doplnili o praktickú niku a batériu v stene. Nemali sme veľa miesta na umývadlovú skrinku, ale predsa len sme chceli dopriať našej klientke dostatok miesta pri umývadle a pod ním taktiež. Zvolili sme dizajnovú oblú skrinku z kolekcie DIAMANTE.  Umývadlo sme navrhli na tenkej 1,3 cm hrubej doske s integrovaným umývadlom z materiálu MINERALGUSS – viac o tomto materiály sa dočítate TU. Nad umývadlom sme zvolili zaujímavú dizajnovú skrinku s ozdobným rámom a LED osvetlením, takto nám vznikla praktická polička, kde si majiteľka môže prehľadne rozložiť svoje potrebné drobnosti. Rebríkový radiátor sme zvolili od výrobcu PMH model THEIA. Sprchový kút sme riešili atypicky s menšou bočnou sklenenou pevnou zástenou a zlatým profilom. , tak aby sme ho farebne zladili k batériám zo série TALIS – Hansgrohe v kartáčovanom bronze. Veríme,… Read More*
NÁVRH A VIZUALIZÁCIA KÚPEĽNE
NÁVRH A VIZUALIZÁCIA KÚPEĽNE
Kúpeľňa ako miesto pre oddych očistu a pokoj so svojimi myšlienkami. Priestor, ktorý vám dovolí voľne dýchať a zároveň splní všetky vaše potreby – funkčné ale i estetické. Do rodinného domu sme navrhli jednu z kúpeľní v elegantnom dizajne s plnou výbavou. Kvalitné dizajnové obklady s jemným dekorom béžového a zeleného mramoru od nášho španielskeho dodávateľa sme dekorovali s malou mozaikou v kovovom prevedení. Biela v kombinácií so zlatou, lesklou béžovou a zelenou vytvoria oázu pokoja pre celú rodinu. Dostatok svetla, úložného miesta a jemné dekoratívne prvky tvoria celok. Kúpeľňový nábytok z dielne talianskeho výrobcu COMPAB sme vybrali z kolekcie DIAMANTE v bielom lesklom prevedení. Urobili sme variant s bielymi batériami ale aj s batériami v brúsenom bronze. Všetky použité prvky – obklad, batérie, radiátor, nábytok, sanita, svietidlá a kreslo sú použité z našej ponuky, teda vizualizácia je riešená pre priamu realizáciu na kľúč. Veľká monolitická vaňa VILLEROY&BOCH z kvalitného materiálu v kombinácií so sprchovým walk-in kútom boli podmienkou investora. Krásna vizualizácia vznikla v spolupráci s RP Design – 3D vizualizacie.
Návrh a vizualizácia kuchynskej a jedálenskej časti rodinného domu
Návrh a vizualizácia kuchynskej a jedálenskej časti rodinného domu
Hlavnou časťou interiéru je zväčša kuchynská a jedálenská časť. V tomto prípade je kuchyňa a jedáleň spojená do jedného priestoru tak, aby vytvorila pre majiteľov domu priestor pre spoločné stretávanie sa, varenie a trávenie príjemných chvíľ. Hlavnou požiadavkou bolo vytvorenie čo najväčšieho množstva pracovnej plochy s čo najväčším možným úložným priestorom v nadčasovom GLAMOUR dizajne. V priestore sme navrhli spojenie klasických a moderných prvkov, tak aby celkový dizajn vyhovoval obom generáciám nových obyvateľov domu. Podlaha je navrhnutá v prevedení herringbone s ozdobným lemom okolo stien BOEN Orech Jemné elegantné línie kuchyne MONTECARLO sme prepojili s dekoratívnymi prvkami od ORAC DECOR a skombinovali sme ich s modernými spotrebičmi a jedálenským stolom. Ostrovček v strede kuchyne opticky predeľuje obe časti daného priestoru. Kuchyňa je navrhnutá s vybavením spotrebičov KUPPERSBUSCH v bielom skle so zlatými prvkami. Skrinky sme navrhli v kombinácií dvoch farieb, aby obostavanie priestoru kuchyne nepôsobilo jednoliato. Pracovná doska je navrhnutá z umelého kameňa TECHNISTONE od BRUNO PAUL. Kvalitný moderný jedálenský rozťahovací stôl od nášho dodávateľa SEDIT sme spojili s rustikálnejšími čalúnenými stoličkami s gombíkmi v látke a doplnili sme ho kobercom z kolekcie ZEN v zelenej farbe. Nad jedálenským stolom sme umiestnili luxusné moderné svietidlo v zlatom prevedení GRAVITY. Jedálenská časť bola doplnená elegantnou vitrínou z kolekcie HERITAGE od talianskeho výrobcu nábytku CARPANESE HOME. Veríme, že sme naplnili predstavy klienta… Read More*
VIZUALIZÁCIA INTERIÉRU BYTU V BRATISLAVE
VIZUALIZÁCIA INTERIÉRU BYTU V BRATISLAVE
Interiér dvoj-izbového bytu v Bratislave sme pre klientku navrhli, urobili sme vizualizáciu a následne sme byt zariadili. Interiér bytu pre mladú energickú slečnu sme zariadili v modernom dizajne a jemných farbách šedej v kombinácií s požadovanou rúžovou farbou. Pre zariadenie kuchyne sme zvolili modernú kolekciu COLORS v bielej lesklej farbe v kombinácií so šedou betónovou povrchovou úpravou. Jedálenské stoličky od firmy NATISA z kolekcie MELODY v dvojfarebnej kombinácií – šedá s rúžovou pekne doladili jemný vzhľad interiéru. Spojený priestor kuchyne a obývačky musel farebne ladiť a tak sme zvolili nábytok z kolekcie ELITE v šedej lesklej farbe a doplnili sme ju pohodlnou sedacou súpravou talianskej výroby v šedej látke s odleskom. Koberec z kolekcie GABRIELLE nám celý priestor zjednotil a doplnil celkový vzhľad interiéru. Spálňa v tomto elegantnom byte bola menších rozmerov. Aj napriek tomu sa nám podarilo umiestniť tu všetko čo klientka požadovala. Kontinentálnu posteľ z kolekcie BALDUR v rozmer 180×200 cm v spojení s kolekciou PLATINUM, z ktorej sme použili nočné stolíky a šatníkovú skriňu. V byte sme realizovali aj závesy a osvetlenie. S celkovým vzhľadom bola klientka veľmi spokojná a my tiež.
Návrh a vizualizácia spálne AMBRA v rodinnom dome
Návrh a vizualizácia spálne AMBRA v rodinnom dome
Pre návrh spálne v rodinnom dome sme zvolili kolekciu AMBRA. Kolekcia AMBRA pôsobí moderným dojmom, má prepracované detaily a dokonale skombinované farebné prevedenia. Kolekcia AMBRA má skombinovaný drevo-dekór s jemným štruktúrovaným bledým povrchom a povrch vo vysokom lesku s mramorovým dekorom. V spálni sme použili novú generáciu špeciálnych tapiet na mieru od talianskeho výrobcu tapiet INKIOSTRO BIANCO. V rohu miestnosti sme navrhli relaxačné kreslo PLAGE v kontrastnej farbe pre celkové oživenie priestoru.  Vizualizácia návrhu vznikla v spolupráci s RP Design – 3D vizualizácie. Spojením moderných a klasických prvkov v detailoch sme dosiahli nadčasový dizajn, ktorý pôsobí pocitom domova a pokoja, čo je v spálni prvoradé.
Vizualizácia spálne - kolekcia FRANCESCO
Spálňa FRANCESCO v rodinnom dome
Návrh spálne v rodinnom dome pre našich klientov bol opäť zaujímavý proces. Vypočuli sme si požiadavky klienta a vytvorili sme návrh reprezentatívnej spálne, ktorá však môže slúžiť aj ako hosťovská izba. Priestranný interiér s dokonalými prvkami sme pretavili do vizualizácie v spolupráci s RP Design – 3D vizualizácie a dosiahli sme tak výsledný obraz, ktorý našich klientov uchvátil. Pre zariadenie spálne sme zvolili elegantnú kolekciu FRANCESCO v prevedení hnedého orecha, ktorý necháva vyniknúť krivkám jednotlivých kúskov zariadenia a presnej práce na detailoch talianskych remeselníkov. Taliansky dizajn, teplo domova, dokonalosť a elegancia spájame v návrhu pre našich ctených klientov.

Vážený klient,
veľmi nás teší vaša návšteva na našej web stránke.

Upozornenie

Vzhľadom k celkovej situácii na trhu a neustále sa meniacim cenám tovarov, sa môže stať, že Vami vybraná položka môže mať neaktuálnu cenu.
Vyhradzujeme si tak právo na zmenu cien aj po objednaní a zaplatení tovaru.

V prípade, Vašej objednávky Vás o zmene ceny budeme kontaktovať telefonicky.