Kategórie produktov

NÁVRH RIEŠENIA A VIZUALIZÁCIA SCHODISKA A GALÉRIE

Vizualizácie

Zrealizujeme pre Vás realistické 3D vizualizácie interiéru, ktoré zhmotnia Vaše predstavy a požiadavky do konkrétnej podoby, s možnosťou vidieť interiérové riešenie na mieru pre Váš priestor. Vďaka nášmu 3D návrhu si budete vedieť predstaviť interiér v rozmanitých dispozičných, farebných a materiálových prevedeniach.
NÁVRH RIEŠENIA A VIZUALIZÁCIA SCHODISKA A GALÉRIE
NÁVRH RIEŠENIA A VIZUALIZÁCIA SCHODISKA A GALÉRIE
Chodby a schodiská samozrejme patria k priestorom, ktoré je potrebné v rámci riešenia interiérov takisto navrhnúť a vymyslieť tak, aby boli funkčné, reprezentatívne a najmä maximálne využité. V tomto prípade sme navrhovali galériu na 1. poschodí rodinného domu, ktorá je centrálnou časťou celého poschodia. Chceli sme využiť priestor chodby čo najviac prakticky, no stále zachovať jeho eleganciu a vzdušnosť. Do galérie sme umiestnili dve pohodlné rustikálne kreslá s príručným stolíkom, ktoré mali klienti z predošlého interiéru už zakúpené dlhšie. Vytvorili sme tak priestor pre oddych, súkromnú debatu alebo leňošenie. Priestor chodby sme doplnili o veľkú priestrannú knižnicu, vzhľadom na veľké množstvo kníh, ktoré náš klient má, bolo potrebné krásne zväzky umiestniť tak aby boli viditeľné a ihneď prístupné. Knižnica je navrhnutá z kolekcie MARCO POLO. Zvolili sme uzavretú knižnicu, ktorá bude vzácne knihy chrániť a uľahčí aj starostlivosť o čistotu v dome. Taktiež nám vznikli na stenách priestory pre zavesenie umeleckých diel, ktoré klienti vlastnia. Tak sme pre ne navrhli adekvátne plochy dekorované ozdobnými lištami a tapetami. V bočnom koridore chodby nám z projektového hľadiska vznikol priestor na skriňu, túto sme ladili tak aby zapadal do celkového priestoru, aby nevytŕčala a bola najmä funkčná poskytla obyvateľom dostatok úložného miesta. Opäť… Read More*
Návrh interiéru spálne v rodinnom dome
HLAVNÁ SPÁLŇA V RODINNOM DOME
Návrh a vizualizácia sa tento krát týkala hlavnej spálne v rodinnom dome. Jedná o spálňu spojenú s veľkým šatníkom. Základom návrhu spálne je čalúnená posteľ na mieru, kde sme skombinovali lineárne tvary čela ktoré bude umiestnené priamo na stene s gombíkmi Swarovski. Posteľ sme doplnili modernými lineárnymi nočnými stolíkmi od firmy TOMASELLA, ktoré budú zavesené na stene, a budú súčasťou čalúneného čela. Na opačnej stene sme vytvorili kozmetický kútik, ktorý je spojený s praktickými komodami. Nad tieto sme podľa požiadavky majiteľa umiestnili televízor. Táto zostava je taktiež zavesená celá na stene a pôsobí tak vzdušne aj napriek robustnému rozmeru. Vedľa komody sme vytvorili miesto pre pohodlné dizajnové kreslo. Súčasťou spálne je aj úložný priestor, ktorý nám vznikol prechodom komína zo spodného podlažia. Na podlahu sme zvolili koberec a samozrejmosťou sú zatemňovacie závesy alebo praktické osvetlenie v izbe. Verím, že sa tento návrh spálne bude páčiť ako majiteľom tak i vám. V prípade, že si neviete dať rady s s vašim interiérom, neváhajte nás kontaktovať. Návrh spálne sme vďaka našej spolupráci s RP Design – 3D Vizualizácie pretavili do realistickej vizualizácie. Ďakujeme za spoluprácu.
VSTUPNÁ HALA RODINNÝ DOM
VSTUPNÁ HALA RODINNÝ DOM
Priestor vstupnej haly v tomto rodinnom dome sme riešili od úplného začiatku projektovania domu aj s projekčnou firmou, tak aby sme vedeli zakomponovať v priestore nábytok, ktorý si klient chcel priniesť z pôvodného zariadenia domu. Chceli sme dosiahnuť, aby tento priestor pôsobil vzdušne a veľkolepo. Do vstupnej haly vedú krásne drevené dvojkrídlové dvere a následne sa z tejto haly dostane klient do všetkých častí domu ľahko a jednoducho. Vstupná hala je zároveň aj koridorom pre spojenie kuchyne s jedálňou a obývačkou, prípadne spálňou na spodnom podlaží domu a samozrejme z nej vedú schody do pivnice ale i na druhé nadzemné podlažie. Podmienkou bolo aby sme skombinovali krásne rustikálne kúsky zariadenia – vitríny a TV skrinku v obývačke a konzolu vo vstupe s novou komodou a iným zariadením. Komodu sme zvolili v jemnom klasickom dizajne v prevedení orecha vo vysokom lesku, tak aby dokonale ladila s ostatným nábytkom. Vedľa komody sme uložili jedálenské stoličky, ktoré domáci môžu ľahko preniesť do vedľajšej jedálne v prípade potreby. Celkový dojem priestoru dotvárajú určite ozdobné lišty na stenách, podlahe a strope. Vzniknuté ozdobné kazety na stenách sme doplnili luxusnými VERSACE tapetami a krásnymi žiarivými svietidlami. Náš návrh sme pretavili aj do 3Dvizualizácie v spolupráci v RP Design. Veríme, že vstupná hala do rodinného domu bude čoskoro pretavená aj do realizácie. Túto vám veľmi následne sprostredkujeme.
NÁVRH A VIZUALIZÁCIA INTERIÉRU OBÝVACEJ ČASTI DOMU
NÁVRH A VIZUALIZÁCIA INTERIÉRU OBÝVACEJ ČASTI DOMU
Jednota, elegancia, vzdušnosť a hlavne funkčnosť s maximálnym pocitom domova. Pokračovanie návrhu riešenia interiéru rodinného domu pre našich skvelých klientov v obývacej časti. Interiér má iba zopár nosných prvkov, ktoré sú dominantné a krásne zároveň. Prenádherné rustikálne vitríny a televízna skrinka pochádzajú z pôvodného interiéru domu našich klientov, ktorý sme zariaďovali pred určitými rokmi. V reále majú tieto kúsky už niekoľko X rokov a vďaka kvalite nami dodávaných nábytkov a skvelej starostlivosti si tieto klenoty zachovali úžasný stav a bola by naozaj škoda ich len tak vyhodiť. Zakomponovali sme ich teda do návrhu nového domu. Klientom sme navrhli modernú sedačku s mnohými funkciami – NICOLAS od firmy CALIA ITALIA v kombinácií s neskutočne pohodlným kreslom JACOB. Ako doplnky sme zvolili elegantné stolíky so sklom v rúžovom kove a krásne svietidlá. V neposlednom rade je dôležitým prvkom krb, alebo lepšie povedané kachľové sálavé výhrevné teleso v podobe krbu. Tento bude vytvárať v obývačke úžasnú atmosféru pričom si klienti môžu funkčne vypomôcť s vykurovaním v prechodných mesiacoch. Naprojektovali sme do obývačky veľký kontaktný HS portál, ktorý vedie na prekrytú terasu a záhradu, tak aby všetko tvorilo celok. Obklad ktorý bude použitý na krbe bude v rovnakom dizajne použitý aj na vonkajšej terase v podobe matnej kvalitnej dlažby, ktorá je použitá aj vo vstupnej hale. Takto sa nám prvky v priestore opakujú, dopĺňajú a tvoria jeden kompaktný celok. Samozrejme… Read More*
MODERNÁ KUCHYŇA V LUXUSNOM ŠATE
MODERNÁ KUCHYŇA S JEDÁLŇOU V LUXUSNOM DIZAJNE
Niekedy sa stáva, že sa ku nám dostane klient, ktorý je v úzkych aj napriek tomu, že daný interiér má už spracovaný do vizualizácie od niekoho iného. Bohužiaľ väčšinou je klient s pôvodným návrhom nespokojní a na nás je nový návrh. Tento prípad sme zažili aj tento krát. Veľký krásny priestor, sme upravili, nanovo navrhli dispozíciu kuchyne a zariadili sme inak, teda podľa predstáv klienta. Do priestoru sme navrhli kuchynskú zostavu v lesklom prevedení v kombinácií s pracovnou doskou FENIX a na ostrove sme použili brazílsku žulu. Na podlahu a obklady sme navrhli taliansku dlažbu s dekorom mramor CALACATTA. Jedálenský stôl sme zvolili od firmy SEDIT s keramickou vrchnou doskou v kombinácií s luxusným svietidlom talianskej výroby. Tešíme sa na realizáciu.  
NÁVRH - VIZUALIZÁCIA APARTMÁNU V RODINNOM DOME
NÁVRH – VIZUALIZÁCIA APARTMÁN V RODINNOM DOME
Dostal sa nám do rúk krásny veľký priestor, v ktorom sme mali požiadavky od klienta veľmi jasne dané. Na otázku, čo má tento priestor obsahovať, sme dostali stručnú odpoveď: SPÁLŇA – HERŇA – PRACOVŇA – ŠATNÍK – RELAX Tak sme zvolili do spálňovej časti kontinentálnu posteľ BALDUR v látkovom prevedení s matracmi TEMPUR. Do hernej a pracovnej časti sme zvolili pracovný stôl, pohodlnú sedačku s praktickou TV skrinkou od firmy TOMASELLA – MEDIABOX. Relaxačná časť dostala do vienka dve pohodlné otočné kreslá s nádherným výhľadom na celú záhradu a zelenú strechu domu. Šatník sme šikovne ukryli medzi dve knižnice. Neostalo len pri návrhu a vizualizácií, ale celý interiér sme aj zrealizovali. Veríme, že sú naši klienti spokojní.