Kategórie produktov

VIZUALIZÁCIA INTERIÉRU BYTU V BRATISLAVE

Vizualizácie

Zrealizujeme pre Vás realistické 3D vizualizácie interiéru, ktoré zhmotnia Vaše predstavy a požiadavky do konkrétnej podoby, s možnosťou vidieť interiérové riešenie na mieru pre Váš priestor. Vďaka nášmu 3D návrhu si budete vedieť predstaviť interiér v rozmanitých dispozičných, farebných a materiálových prevedeniach.
VIZUALIZÁCIA INTERIÉRU BYTU V BRATISLAVE
VIZUALIZÁCIA INTERIÉRU BYTU V BRATISLAVE
Interiér dvoj-izbového bytu v Bratislave sme pre klientku navrhli, urobili sme vizualizáciu a následne sme byt zariadili. Interiér bytu pre mladú energickú slečnu sme zariadili v modernom dizajne a jemných farbách šedej v kombinácií s požadovanou rúžovou farbou. Pre zariadenie kuchyne sme zvolili modernú kolekciu COLORS v bielej lesklej farbe v kombinácií so šedou betónovou povrchovou úpravou. Jedálenské stoličky od firmy NATISA z kolekcie MELODY v dvojfarebnej kombinácií – šedá s rúžovou pekne doladili jemný vzhľad interiéru. Spojený priestor kuchyne a obývačky musel farebne ladiť a tak sme zvolili nábytok z kolekcie ELITE v šedej lesklej farbe a doplnili sme ju pohodlnou sedacou súpravou talianskej výroby v šedej látke s odleskom. Koberec z kolekcie GABRIELLE nám celý priestor zjednotil a doplnil celkový vzhľad interiéru. Spálňa v tomto elegantnom byte bola menších rozmerov. Aj napriek tomu sa nám podarilo umiestniť tu všetko čo klientka požadovala. Kontinentálnu posteľ z kolekcie BALDUR v rozmer 180×200 cm v spojení s kolekciou PLATINUM, z ktorej sme použili nočné stolíky a šatníkovú skriňu. V byte sme realizovali aj závesy a osvetlenie. S celkovým vzhľadom bola klientka veľmi spokojná a my tiež.
Návrh a vizualizácia spálne AMBRA v rodinnom dome
Návrh a vizualizácia spálne AMBRA v rodinnom dome
Pre návrh spálne v rodinnom dome sme zvolili kolekciu AMBRA. Kolekcia AMBRA pôsobí moderným dojmom, má prepracované detaily a dokonale skombinované farebné prevedenia. Kolekcia AMBRA má skombinovaný drevo-dekór s jemným štruktúrovaným bledým povrchom a povrch vo vysokom lesku s mramorovým dekorom. V spálni sme použili novú generáciu špeciálnych tapiet na mieru od talianskeho výrobcu tapiet INKIOSTRO BIANCO. V rohu miestnosti sme navrhli relaxačné kreslo PLAGE v kontrastnej farbe pre celkové oživenie priestoru.  Vizualizácia návrhu vznikla v spolupráci s RP Design – 3D vizualizácie. Spojením moderných a klasických prvkov v detailoch sme dosiahli nadčasový dizajn, ktorý pôsobí pocitom domova a pokoja, čo je v spálni prvoradé.
Vizualizácia spálne - kolekcia FRANCESCO
Spálňa FRANCESCO v rodinnom dome
Návrh spálne v rodinnom dome pre našich klientov bol opäť zaujímavý proces. Vypočuli sme si požiadavky klienta a vytvorili sme návrh reprezentatívnej spálne, ktorá však môže slúžiť aj ako hosťovská izba. Priestranný interiér s dokonalými prvkami sme pretavili do vizualizácie v spolupráci s RP Design – 3D vizualizácie a dosiahli sme tak výsledný obraz, ktorý našich klientov uchvátil. Pre zariadenie spálne sme zvolili elegantnú kolekciu FRANCESCO v prevedení hnedého orecha, ktorý necháva vyniknúť krivkám jednotlivých kúskov zariadenia a presnej práce na detailoch talianskych remeselníkov. Taliansky dizajn, teplo domova, dokonalosť a elegancia spájame v návrhu pre našich ctených klientov.
DA ANDREA reštaurácia v Bratislave
DA ANDREA reštaurácia v Bratislave
Spolupráca na projekte re-dizajnu, návrhu a následne samotnej realizácie priestoru interiéru a exteriéru reštaurácie s názvom „DA ANDREA“ bola veľmi zaujímavá a mimoriadne plodná. Reštaurácia sa nachádza na ulici Majakovského 9 v Bratislave, v časti Staré Mesto v prekrásnom prostredí Horského Parku. Známy šéfkuchár Andrea Ena, majiteľ reštaurácie U Taliana na Krížnej ulici  nás oslovil s možnosťou spolupráce pre celkový dizajn, dohľad nad realizáciou a samotné zariadenie priestoru. Neváhali sme ani minútu, pretože kto iný by mohol byť pre nás ideálnejší klient ako Sardínčan s pravými talianskymi koreňmi, ktorý si zamiloval Slovensko. Budova pochádza z 80-tych rokov a je postavená vo funkcionalistickom dizajne. Priestor nás nadchol už pri prvej obhliadke a bolo jasné, že naša spolupráca bude mať výrobný výsledný efekt. Navrhovali sme nové dispozičné riešenia celého reštauračného priestoru, kuchyne a vo finále i exteriér krásnej vonkajšej otvorenej terasy. Základná idea bola vytvoriť priestor, kde sa bude každý klient cítiť výnimočne. Nechceli sme nič prvoplánovo talianske s trikolórou alebo šikmou vežou v Pise. Podieľali sme sa aj na riešení názvu reštaurácie, dohľad sme mali aj nad grafickými riešeniami všetkých prvkov. Teda pre nás celkový projekt tvorby novej značky na slovenskom trhu s vlastnou identitou a dlhotrvajúcou históriou. V dizajne tu ide o eklektické spojenie prvkov… Read More*

Vážený klient,
veľmi nás teší vaša návšteva na našej web stránke.

Upozornenie

Vzhľadom k celkovej situácii na trhu a neustále sa meniacim cenám tovarov, sa môže stať, že Vami vybraná položka môže mať neaktuálnu cenu.
Vyhradzujeme si tak právo na zmenu cien aj po objednaní a zaplatení tovaru.

V prípade, Vašej objednávky Vás o zmene ceny budeme kontaktovať telefonicky.