Kategórie produktov

Dodacie podmienky

Vami objednaný tovar bude dodaný v lehote od 4 do 10 týždňov od zaplatenia 50% zálohy na základe záväznej objednávky, ktorú Vám vystavíme u nás v predajni v Trenčíne alebo zašleme elektronicky poštou. Doba dodania je určená v priamej závislosti od obdobia, v ktorom si tovar objednávate.

V prípade objednania atypických druhov tovarov vyrábaných na mieru, je doba dodania určená vždy individuálne.

Tovar, ktorý je momentálne na sklade – dostupnosť tovaru je možné si overiť telefonicky alebo e-mailom, Vám môže byť tento zaslaný po zaplatení 100% sumy do 24 hodín, alebo je dostupný ihneď k osobnému odberu priamo v predajni v Trenčíne. Doba dodania pre dekoračné závesy, záclony a vankúše je od 2 do 4 týždňov od dátumu zaevidovania objednávky.

V momente kedy je objednávka kompletne naskladnená, prejde riadnou kontrolou kvalifikovaným personálom a následne Vás kontaktujeme. Dodanie tovaru ku Vám domov prebehne po úplnom zaplatení celej sumy, ktorá je uvedená na záväznej objednávke, v hotovosti alebo kartou v predajni v Trenčíne alebo prevodom na náš účet.

Po zaplatení dlžnej sumy, sa s Vami dohodne náš personál na riešení dopravy a montáže zakúpeného tovaru.

Urobíme všetko preto, aby sme Vašu objednávku dodali čo najskôr.

Vážený klient,
veľmi nás teší vaša návšteva na našej web stránke.

Upozornenie

Vzhľadom k celkovej situácii na trhu a neustále sa meniacim cenám tovarov, sa môže stať, že Vami vybraná položka môže mať neaktuálnu cenu.
Vyhradzujeme si tak právo na zmenu cien aj po objednaní a zaplatení tovaru.

V prípade, Vašej objednávky Vás o zmene ceny budeme kontaktovať telefonicky.