Kategórie produktov

SOHO

SOHO

Ponuka v tejto kategórií nie je kompletná. Neustále ju pre vás aktualizujeme a dopĺňame.
Sledujte nás.

DIZAJN

Zvoľte výrobcu

Zvoľte farbu

Stav skladu

 • SOHO

  Exteriérová barová stolička

  250.00  s DPH

  Exteriérová barová stolička SOHO

  Exteriérová záhradná barová stolička SOHO je perfektnou voľbou pre tých, ktorí si chcú zariadiť svoj vonkajší priestor v modernom štýle.

  Záhradná barová stolička SOHO má hliníkovú konštrukciu, ktorá umožňuje vďaka svojej nízkej váhe veľmi ľahkú manipuláciu.

  Vankúše na sedenie sú vyrobené z kvalitnej stálo-farebnej, rýchlo-schnúcej látky, ktorá je ľahko udržiavateľná a čistiteľná.

  Vytvorte si elegantný a hlavne funkčný kútik za pomoci kolekcie SOHO, ktorá obsahuje nie len exteriérové barové stoličky SOHO, ale také jedálenské kresla či záhradný set zložený z divánu, dvoch kresiel a konferenčného stolíka.

  Rozmery exteriérového kresla SOHO: š. 56 x hl. 59 x v. 100 cm, výška sedu: 68 cm.

   

 • SOHO

  Exteriérové kreslo

  230.00  s DPH

  Exteriérové jedálenské kreslo SOHO

  Exteriérové záhradné kreslo SOHO je perfektnou voľbou pre tých, ktorí si chcú zariadiť svoj vonkajší priestor v modernom štýle.

  Záhradne kreslo SOHO má hliníkovú konštrukciu, ktorá umožňuje vďaka svojej nízkej váhe veľmi ľahkú manipuláciu.

  Vankúše na sedenie sú vyrobené z kvalitnej stálo-farebnej, rýchlo-schnúcej látky, ktorá je ľahko udržiavateľná a čistiteľná.

  Vytvorte si elegantný a hlavne funkčný kútik za pomoci kolekcie SOHO, ktorá obsahuje nie len exteriérové jedálenské kresla SOHO, ale také barové stoličky či záhradný set zložený z divánu, dvoch kresiel a konferenčného stolíka.

  Rozmery exteriérového kresla SOHO: š. 60 x hl. 58 x v. 78 cm, výška sedu: 48 cm.

 • SOHO SET

  Záhradné sedenie

  2 235.00  s DPH

  Záhradné sedenie SOHO

  Exteriérové záhradné sedenie SOHO je perfektná súprava pre tých, ktorí si chcú zariadiť svoj vonkajší priestor v modernom štýle.

  Záhradne sedenie SOHO má hliníkovú konštrukciu vo farbe „titanium“ alebo v bielej farbe, ktorá umožňuje vďaka svojej nízkej váhe veľmi ľahkú manipuláciu.

  Vankúše na sedenie a chrbte sú vyrobené z kvalitnej stálo-farebnej, rýchlo-schnúcej látky, ktorá je ľahko udržiavateľná a čistiteľná.

  Vytvorte si elegantný a hlavne funkčný relaxačný kútik za pomoci kolekcie SOHO, ktorá obsahuje nie len set zložený z divánu, dvoch kresiel a konferenčného stolíka, ale viete s ním zariadiť aj jedálenskú a barovú časť, ktorá je v exteriéru čím ďalej viac populárnejšia.

  Rozmery produktov setu SOHO:

  • 2-miestny diván: š. 150 X hl. 80 X v. 67 cm, výška sedu 40 cm
  • Kreslo: š. 79 hl. x 80 x v. 67 cm, výška sedu 40 cm
  • Stolík ISLAND: š. 100 x hl. 70 x v. 35 cm