Kategórie produktov

TAORMINA

TAORMINA

Ponuka v tejto kategórií nie je kompletná. Neustále ju pre vás aktualizujeme a dopĺňame.
Sledujte nás.

DIZAJN

Zvoľte výrobcu

Stav skladu

 • TAORMINA

  Sedacia súprava

  Cena na vyžiadanie

  Nadčasová dizajnová sedacia súprava TAORMINA

  Značka talianskeho nábytku TOMASELLA uviedla na trh kolekciu exkluzívneho nábytku v talianskom nadčasovom dizajne – PANAREA. Kolekcia talianskeho nábytku PANAREA patrí do konceptu THE EOLIAN ISLANDS. Inak nazývané aj Liparské ostrovy alebo Eolské ostrovy. Ide o skupinu 7 ostrovov vulkanického pôvodu v Tyrrhenskom mori severne od Sicílie. Tieto ostrovy patria do svetového dedičstva UNESCO. Toto územie patrí do aktívneho vulkanického pásma pod sopkou ETNA a VEZUV.
  Súčasťou kolekcie PANAREA je pohodlná sedacia súprava TAORMINA, ktorá je dizajnová a veľmi praktická – divány sú vyrábané v troch rozmeroch 210-230-248 cm. Dizajnové riešenie divánov TAORMINA je nadčasové a elegantné. K divánom TAORMINA ponúka kolekcia PANAREA sériu stolíkov, ktoré sú spolu dobre kombinovateľné tak, aby vám poskytli dostatok praktického miesta pri polihovaní na sedacej súprave. Sedacia časť sedačky TAORMINA je vyrobená z kvalitnej polyuretánovej peny, zatiaľ čo chrbtová časť je kombinovaná s kačacím perím, ktoré má antialergickú úpravu. Výška sedu je 44 cm, hĺbka sedu je 60 cm, výška bočných opierok je 65 cm. Nožičky majú výšku 12 cm a sú z kvalitného kovu. Celá konštrukcia sedacej súpravy TAORMINA je drevená, bez použitia formaldehydov.
  Talianska sedačka TAORMINA je plne vyzliekateľná ak je čalúnená v látke.

  Sedačka TAORMINA je dostupná v širokej škále látok a koží. Dôležitou funkciou sedačky TAORMINA je polohovanie hlavovej opierky, ktorú môžete polohovať na výšku 71 až 89 cm, čo určite prispeje k zvýšenému pohodliu.
  Elegancia, nadčasovosť a priestrannosť bude dýchať vo vašom domove s kolekciou PANAREA a sedačkou TAORMINA.
  Aktuálny vzorkovník látok a koží nájdete u nás v predajni.