Kategórie produktov

O nás

Sme slovenská spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí od roku 1992. Základným cieľom našej práce, je vždy spokojnosť klientov, ktorí sa k nám vďaka svojim pozitívnym skúsenostiam neustále vracajú. V tom čo robíme sme najlepší, pretože sa už viac ako 25 rokov venujeme tomu, čo nás baví – zariaďovaniu interiérov talianskym nábytkom a doplnkami.

V našej ponuke nájdete kvalitný taliansky nábytok a interiérové doplnky od popredných výrobcov. So zariadením interiéru Vám pomôžu kvalifikovaní interiéroví dizajnéri a na základe dohody pre Vás vytvoria realistickú 3D vizualizáciu interiéru.

V prípade, že hľadáte pre svoj interiér exkluzívny a luxusný rustikálny, klasický alebo moderný nábytok, u nás nájdete presne to čo hľadáte!

Moderná rustikálna kuchyňa, kuchynské spotrebiče, kuchynské doplnky, jedáleň, štvorcový obdĺžnikový, okrúhly alebo oválny jedálenský stôl, stoličky, kreslo, vitrína, komoda, obývačka, skrinka pod TV, štýlová alebo moderná sedacia súprava, konferenčný stolík, príručný stolík, detská izba, pracovňa, pracovný stôl, pracovné kreslo, knižnica, spálňa, manželská posteľ, nočný stolík, zásuvková komoda, kvalitný matrac, šatníková skriňa, šatník, predsieň, skrinka na topánky, vešiakový panel, kúpeľňové skrinky, dizajnový koberec, svietidlá, luxusné tapety, závesy a záclony – toto všetko a ešte viac Vám ponúkame vo vysokej kvalite u nás v kamennej predajni v Trenčíne alebo v e-shope.  

Všetky produkty v našej ponuke sú 100% vyrábané talianskymi výrobcami. Od nepamäti patria talianski dizajnéri k svetovej špičke čo je zárukou exkluzívneho dizajnu.

Vzhľadom k našej dokonalej znalosti výrobných procesov a materiálov používaných našimi dodávateľmi, Vám vieme zaručiť prvotriednu kvalitu talianskeho nábytku a bytových doplnkov zakúpených v našej predajni.

Ku každému klientovi pristupujeme vždy individuálne. Spokojnosť klienta je našou najvyššou prioritou. Snažíme sa profesionálne splniť všetky požiadavky klienta pre zariadenie interiéru od A po Z. V prípade, že požadujete návrh a výrobu atypického nábytku na mieru presne pre Váš interiér, je pre nás samozrejmosťou Vám vyhovieť.