-
LOGICA PLUS 02
Nábytková zostava
Cena na vyžiadanieModerná nábytková zostava LOGICA PLUS 02
Na jedinej stene sa harmonicky kombinuje vstupný priestor, obývacia časť s TV zónou a praktická domáca kancelária. Vďaka dôrazu na detail, kontrastom farieb a integrovanému osvetleniu vzniká zostava, ktorá premení váš interiér na útulné a štýlové miesto s talianskym charakterom.
Koncept LOGICA PLUS 02 poskytuje klientom kompletné riešenie moderného interiéru na mieru, vrátane obkladov na steny a dizajnového zariadenia s dokonalou kvalitou. Možnosti sú neobmedzené.
-
LOGICA PLUS 01
Nábytková zostava
Cena na vyžiadanieModerná nábytková zostava LOGICA PLUS 01
Zostava LOGICA PLUS 01 spája v jednom priestore harmonicky koexistujúcu relaxačnú zónu a jedáleň. Modulárny systém poskytuje dostatok úložného priestoru, integruje TV stenu, knižnicu aj dizajnové niky, ktoré odľahčujú celok. Nadčasové materiály a kontrastné povrchy premenia váš interiér na miesto s osobitým štýlom a jedinečnou atmosférou
Koncept LOGICA PLUS 01 poskytuje klientom kompletné riešenie moderného interiéru na mieru, vrátane obkladov na steny a dizajnového zariadenia s dokonalou kvalitou. Možnosti sú neobmedzené.
-
NARCISO – 8804.1
Džbán
35.00 € s DPHDžbán NARCISO 8804.1
Džbán NARCISO od IVV je elegantnou karafou navrhnutou tak, aby spojila funkčnosť s estetickým pôsobením. Je vyrobený z jemne plisovaného borosilikátového skla, ktoré odoláva teplotným zmenám a zároveň ponúka vizuálne jemné hru tieňov a svetla. Vďaka praktickému dvojitému výlevu a zabudovanému filtru je ideálny pre servírovanie nápojov s ovocím alebo ľadom – bez nutnosti oddeleného sitka.
Uzáver zabezpečuje, že obsah zostane čerstvý a zároveň umožňuje jednoduché nalievanie. Ergonomická rukoväť dodáva ovládateľnosť a pohodlie pri manipulácii.
Tento model sa výborne hodí do moderných, minimalistických aj luxusných interiérov – či už ako praktický servírovací objekt pri jedálenskom stole, bare alebo elegantnom bufete. Je tiež skvelým darčekom pre milovníkov dizajnového skla a kvalitného stolovania.
Rozmery: Ø 11,9 x v. 28cm 1,6 l
-
MAGNOLIA 5334.3
Tanier
50.00 € s DPHDizajnový tanier MAGNOLIA
Tanier nemusí vždy slúžiť len ako kus riadu na servírovanie. Môže byť úžasným doplnkom v podobe odkladacej plochy pre rôzne osobné drobnosti či byť súčasťou celkovej dekorácie.
Tento netradičný kúsok od popredného talianskeho výrobcu IVV je vyrobený z lisovaného a následne ručne tvarovaného skla s unikátnou kvetinovou textúrou, ktorá si dokáže podmaniť okolí svojou jemnosťou a stať sa tak klenotom každého interiéru.
Popustite uzdu svojej fantázie a nechajte prehovoriť svoju kreatívnu časť vašej osobnosti.
Fantázii sa medze nekladú.
Rozmery: Ø28cm x v. 4,5cm
Farba: pearly ivory/perleťová slonovina
-
CARVING
Váza
110.00 € s DPHNetradičná váza CARVING z matného skla
Vázy sú vyrobené z kvalitného matného skla v odtieňoch zelenej a broskyňovej, pričom ich povrch zdobia elegantné rezbárske zvislé pruhy, ktoré im dodávajú hĺbku a zaujímavú textúru.
Rozmery váz CARVING: š.21 x hl.15 x v.23 cm
-
CARVING
Váza
135.00 € s DPHNetradičná váza CARVING z matného skla
Vázy sú vyrobené z kvalitného matného skla v odtieňoch zelenej a broskyňovej, pričom ich povrch zdobia elegantné rezbárske zvislé pruhy, ktoré im dodávajú hĺbku a zaujímavú textúru.
Rozmery váz CARVING: š.27,5 x hl.16,5 x v.24 cm
-
HOME 03
Nábytková zostava
Cena na vyžiadanieModerná nábytková zostava HOME 03
Zostava HOME 03 spája retro šarm s moderným dizajnom a kvalitnými materiálmi. Teplý dekor dubu cognac sa tu snúbi s povrchmi v efektnom mramore, lesklými lakovanými plochami a sofistikovanými detailmi. Výsledkom je útulné, ale zároveň reprezentatívne bývanie, ktoré dýcha štýlom a nadčasovosťou.
Koncept HOME 03 poskytuje klientom kompletné riešenie moderného interiéru na mieru, vrátane obkladov na steny a dizajnového zariadenia s dokonalou kvalitou. Možnosti sú neobmedzené.
-
HOME 04
Nábytková zostava
Cena na vyžiadanieModerná nábytková zostava HOME 04
Moderná architektúra HOME 04 sa tu snúbi s luxusnými materiálmi a premyslenými detailmi. Teplý odtieň dubu moka sa kontrastne spája s lesklým pruským modrým lakom, dymovým sklom a kovovými akcentmi Palladio. Výsledkom je sofistikovaná atmosféra, ktorá premení každý domov na priestor plný štýlu, pohodlia a nadčasovej krásy.
Koncept HOME 04 poskytuje klientom kompletné riešenie moderného interiéru na mieru, vrátane obkladov na steny a dizajnového zariadenia s dokonalou kvalitou. Možnosti sú neobmedzené.
-
CARVING
Váza
125.00 € s DPHNetradičná váza CARVING z matného skla
Vázy sú vyrobené z kvalitného matného skla v odtieňoch zelenej a broskyňovej, pričom ich povrch zdobia elegantné rezbárske zvislé pruhy, ktoré im dodávajú hĺbku a zaujímavú textúru.
Rozmery váz CARVING: š.19,5 x hl.14,5 x v.36 cm
-
L´OCA NERA 1F195
Hodiny 60 cm
95.00 € s DPHNástenné hodiny L´OCA NERA 1F195
Moderné nástenné hodiny L´OCA NERA 1F195 spájajú eleganciu minimalistického dizajnu s výrazným geometrickým prvkom. Zlatý kovový rám v kombinácii s jemne tvarovanými oblúkmi vytvára originálnu kompozíciu, ktorá pôsobí ľahko a sofistikovane.
Rozmery: : Ø 60 x 4,5 cm
-
SHAKE & STIR 8563.3
Pohár
75.00 € s DPHPohár SHAKE & STIR
Luxusný pohár SHAKE & STIR od prestížnej talianskej sklárskej značky IVV je spojením elegancie, tradície a moderného dizajnu. Vyrobený zo špičkového skla s precíznou textúrou a zdobeným spodným reliéfom, dodáva každému nápoju výnimočný šarm.
Je ideálny na podávanie whisky, rumu, bourbonu či obľúbených koktailov – nápoj v ňom vynikne nielen chuťou, ale aj vizuálne. Nadčasový dizajn robí z tohto pohára neodmysliteľný doplnok každého štýlového baru či domáceho servisu.
Doprajte si taliansku remeselnú kvalitu a urobte z každého prípitku jedinečný zážitok s pohárom SHAKE & STIR.
Rozmery: Ø 8.1 x 9,5 cm 380ml
SADA 4 kusov
-
L´OCA NERA 1Q24
Obraz 76 x 76
135.00 € s DPHObraz L´OCA NERA 1Q24
Obraz so zlatými a modrými motívmi pávieho pierka pôsobí elegantne a moderne zároveň. Jemné línie a kontrast farieb prinášajú do priestoru nádych luxusu a exkluzivity, zatiaľ čo biely podklad podčiarkuje ich čistotu a výraznosť. Tento umelecký kúsok sa stane štýlovou dominantou interiéru a dodá mu jedinečný charakter s nádychom noblesy.
Rozmer dekorácie:/ š x v/ 76 cm x 76 cm
-
L´OCA NERA 1Q222
Obraz 90 x 120
340.00 € s DPHObraz L´OCA NERA 1Q293
Obraz s jemným pastelovým podkladom a kvetinovým motívom v odtieňoch žltej, oranžovej a modrej prináša do priestoru pocit ľahkosti a harmónie. Štruktúrované ťahy štetca a bohatosť farieb vytvárajú dynamický, no zároveň nežný efekt, ktorý upúta na prvý pohľad. Tento umelecký kúsok spája prirodzenú krásu kvetov s moderným spracovaním a dodá každému interiéru nádych elegancie a sviežosti.
Rozmer dekorácie:/ š x v/ 90 cm x 120 cm
-
L´OCA NERA 1J205
Stolíky
Price range: 390.00 € through 450.00 € s DPHKovové zlaté stolíky s mramorovou doskou 1J205
Vneste do svojho domova taliansku eleganciu s exkluzívnymi stolíkmi L´OCA NERA. Spojenie masívnej kovovej podnože so zlatou povrchovou úpravou a luxusnej mramorovej dosky vytvára harmonický kontrast, ktorý okamžite upúta pozornosť.
Rozmery stolíkov:
- š.80 x hl.75 x v.32 cm
- š.56 x hl.60 x v.36 cm