Nadčasový moderný interiér 4-izbového luxusného bytu sme zariadili pre našich skvelých klientov na základe nášho návrhu celého interiéru a tiež po konzultácií s našim dizajnérom a zrealizovaní realistickej 3D vizualizácie interiéru vrátane všetkých doplnkov.

Vo vstupe sme umiestnili krásnu štýlovú konzolu art. 9718 vo vysokom bielom lesku. Celá vstupná chodba bola doplnená o krásne obrazy a luxusné zrkadlo od talianskeho výrobcu Bubola & Naibo.

Spálňu sme zariadili kolekciou MONT BLANC, ktorá má jemnú textúru dreva vo vysokom lesku, posteľ sme doplnili o kvalitné zdravotné matrace QUEEN PREMIUM výška 26 cm od slovenského výrobcu MATRATEX.

Pracovňa v byte bola podmienkou „pána domu“, zároveň sme sa snažili zachovať moderný lineárny funkčný dizajn. Pracovný písací stôl, zostava na stenu a komoda MEMPHIS je od talianskej značky TOMASELLA. Pohodlné dizajnové kožené pracovné kreslo ZEUS dopĺňa interiér a pohodlie v pracovni.

Obývačka je v byte spojená s kuchynskou linkou a jedálňou, teda bolo hlavnou ideou, zariadiť tento priestor funkčne, prakticky a najmä tak aby nestratil na svojej ľahkosti. Jedálenský stôl, stoličky, skrinka pod TV, vitríny a konferenčné stolíky sme zvolili z kolekcie CANOVA v prevedení biely vysoký lesk s dekorovaním bieleho mramoru. Sedačka mala byť pôvodne v rohová, avšak presvedčili sme o praktickosti nášho riešenia majiteľov bytu, teda sme použili 3 miestny a 2 miestny diván BUTTERFLY vo vysoko-odolnej látke, tieto sme doplnili o luxusné otočné kreslo na nerezovej podnoži VICTORIA v eko-koži Nabuk.

Celkovú príjemnú atmosféru sme dotvorili pomocou luxusného koberca MISTIC v rozmere 200×300 cm. Svietidlá sme zvoli v jemnom dizajne z kolekcie OPERA. Krásne zladenie zemitých farieb a bielej lesklej farby nám pomohlo zachovať elegantný no praktický interiér.

Páči sa Vám naša práca? Zdieľajte ju:

Facebook
INSTAGRAM