Kategórie produktov

Showroom

V každom čase, akonáhle to situácia dovoľuje, otvárame s radosťou pre zákazníkov dvere našej predajne v štandardných otváracích hodinách. V pondelok až piatok od 9.30 do 18.00 a v sobotu od 9.00 do 12.00 hodiny.

Žiaľ, nevieme vopred „predpovedať“ ako dlho bude trvať „OBMEDZENÝ REŽIM“, či to bude od zajtra, o 5 dní alebo o 2 týždne. Aj napriek tomu, že sme „ZATVORENÍ“ pracujeme na 100%.

Vieme ale určite to, že v dnešnej dobe je „IN“ byť flexibilní. V „OBMEDZENOM REŽIME“ sme tu pre Vás v pracovných dňoch od pondelka do piatka pre on-line alebo telefonickú konzultáciu a odber tovaru od 9.30 do 15.oo hodiny.

Preto odporúčame, predovšetkým v prípadoch, ak plánujete v najbližších mesiacoch zmeny v súvislosti s Vašim bývaním – zariaďovanie nového domu / bytu, zmeny nábytku po rekonštrukcii domu / bytu, výmenu opotrebovaného / staršieho nábytku za nový, nečakať a využiť našu špeciálnu bezplatnú službu „ON-LINE video stretnutia s poradenstvom“. Len „hodinka“ takejto prezentácie Vám môže, v dnešnej dobe, urýchliť cestu k Vášmu vysnívanému interiéru.

V súlade s nariadením vlády je naša predajňa otvorená pre predaj živnostníkom na výdaj on-line alebo telefonických objednávok.

Nákup v predajni na IČO (ŽL – akýkoľvek odbor podnikania), predaj nie je nijako obmedzený.

Sme tu flexibilne pre Vás.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať
+421 905 566 809
obchod@centromobili.sk

Späť

Vážený klient,
veľmi nás teší vaša návšteva na našej web stránke.

Upozornenie

Vzhľadom k celkovej situácii na trhu a neustále sa meniacim cenám tovarov, sa môže stať, že Vami vybraná položka môže mať neaktuálnu cenu.
Vyhradzujeme si tak právo na zmenu cien aj po objednaní a zaplatení tovaru.

V prípade, Vašej objednávky Vás o zmene ceny budeme kontaktovať telefonicky.