Kategórie produktov

VIANOCE

VIANOCE S CENTRO MOBILI TRENČÍN

Vianoce v CENTRO MOBILI Trenčín

Vianoce prichádzajú… Naozaj úžasný čas!
Myslíme to skutočne úprimne.
A povieme Vám aj prečo….

Prichádza obdobie spomalenia a vnímanie momentov tu, teraz a takých,
ktoré v inom období roka určite nemávajú takú silu. Ako napríklad vôňa vianočného pečenia, aróma vareného vína v kruhu priateľov, úsmevy pri našich obľúbených vianočných piesňach, či príprava darčekov pre členov rodiny s láskou.

Áno, s láskou – pretože hlavne o láske sú Vianoce. Vyberte si preto darčeky k tohtoročným Vianociam s láskou, v pokoji a bez stresu a naozaj také,
aby ste boli na svoj výber skutočne hrdí.

Doprajte si dizajnový kúsok nábytku alebo originálny doplnok k Vianociam pre seba alebo svoju rodinu, ktorý Vám bude prinášať radosť a potešenie ešte dlho po vianočných sviatkoch.

Túžite už dávnejšie po pohodlnom KRESLE – solitéri, ktoré sa bude vynímať vo Vašej obývačke, po dizajnovom KOBERCI, ktorý by priniesol teplo do Vašej spálne, či po praktickej PRACOVNI, v ktorej sa budete každé ráno tešiť na nový pracovný deň? Nebojte sa dokonca v tomto momente snívať vo veľkom… A skúste si predstaviť vianočný darček pre seba a svoju rodinu v podobe novej modernej OBÝVAČKY, luxusnej SPÁLNE, či elegantnej JEDÁLNE

Či si už vybraný darček nájdete

  • priamo pod stromčekom v darčekovom balení,
  • Vašu objednávku spracovanú vo vianočnom vizuálnom štýle, z ktorej sa druhýkrát potešíte pri jej dodávke začiatkom nového roka,
    je len na Vás.

Pri nákupe nad 300€ do 22.12.2020 dostanete od nás milý darček.

My v Centro Mobili Trenčín sa postaráme o maximálnu spokojnosť pri výbere Vašich originálnych kúskov a radi prispejeme k príjemnému pocitu z prežívania Vašich Vianoc v pokoji a bez stresu.

 

* Obývačky * Jedálne * Sedačky * Pracovne * Spálne * Detské izby *
* Kvalitné matrace * Šatníkové skrine * Kuchyne * Šatníky * Predsiene *
* Dizajnové koberce * Svietidlá * Tapety * Závesy a záclony *

toto všetko a ešte viac

PONUKA
KLIKNITE TU

alebo nás navštívte v našej skvelej predajni v Trenčíne.

6 DÔVODOV,
PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE TALIANSKY NÁBYTOK V CENTRO MOBILI

SPOLOČNOSŤ S TRADÍCIOU

V tom čo robíme sme najlepší, pretože sa od roku 1992 venujeme tomu čo nás baví – zariaďovaniu interiérov a predaju talianskeho nábytku a doplnkov.

100% MADE IN ITALY

Všetky produkty v našej ponuke sú 100% vyrábané talianskymi výrobcami. Od nepamäti patria talianski dizajnéri k svetovej špičke čo je zárukou exkluzívneho dizajnu.

ZARUČENÁ KVALITA

Vzhľadom k dokonalej znalosti výrobných procesov a materiálov používaných našimi dodávateľmi, Vám vieme zaručiť prvotriednu kvalitu zakúpeného tovaru.

NADŠTANDARDNÝ PRÍSTUP

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Spokojnosť klienta je našou najvyššou prioritou. Snažíme sa profesionálne splniť všetky požiadavky klienta pre zariadenie interiéru od A po Z.

REALISTICKÁ 3D VIZUALIZÁCIA

V spolupráci s našim interiérovým dizajnérom pre Vás vypracujeme návrh riešenia interiéru na mieru, vrátane vypracovania realistickej 3D vizualizácie.

MÁME KAMENNÚ PREDAJŇU

Navštívte našu kamennú predajňu v Trenčíne, kde nájdete viac ako 1200 m2 výstavnej plochy.

Viac o firme
Nájdete tu

Vážený klient,
veľmi nás teší vaša návšteva na našej web stránke.

Upozornenie

Vzhľadom k celkovej situácii na trhu a neustále sa meniacim cenám tovarov, sa môže stať, že Vami vybraná položka môže mať neaktuálnu cenu.
Vyhradzujeme si tak právo na zmenu cien aj po objednaní a zaplatení tovaru.

V prípade, Vašej objednávky Vás o zmene ceny budeme kontaktovať telefonicky.